KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Do grillowania, gotowi, start!

Jan Niezbędny w smakowitym stylu rozpoczyna sezon grillowy kolejną edycją Wielkich Mistrzostw w Grillowaniu! Jeśli więc uważasz, że Twój popisowy przepis na grillową potrawę zasługuje na wyróżnienie, koniecznie zgłoś się do konkursu. Udział w zabawie mogą wziąć wszystkich entuzjastów kuchni "pod chmurką"! Zgłoszenia od 2 czerwca!

REKLAMA


To już 3. edycja grillowego konkursu Jana Niezbędnego i Radia Zet, w którym co roku do walki staje coraz większe grono grillowych entuzjastów. Przepisy na popisowe dania można przesyłać przez stronę www.radiozet.pl za pomocą formularza konkursowego.

Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych pięć najlepszych przepisów. Od 6 do 10 czerwca prowadzący popołudniową audycję "Uważam ZET" będą dzwonić do finalistów rywalizacji. Czekają na nich wyjątkowe nagrody - pełen atrakcji, rodzinny pobyt w luksusowym Grand Hotel Tiffi w Iławie oraz kosz piknikowy z produktami Jana Niezbędnego.

Ale to nie wszystko. Walka będzie się toczyć do ostatniego kawałka brykietu! Podczas niepowtarzalnego weekendu 16-18 czerwca w Iławie odbędzie się Wielki Finał konkursu, czyli ostateczny pojedynek na dania z grilla przygotowane według zgłoszonych przepisów. Uczestników zagrzewać do walki będą Kinga Paruzel i Janek Kuroń, którzy wyłonią tegorocznego zdobywcę Pucharu Jana Niezbędnego.

W zeszłym roku wygrały aromatyczne i soczyste piersi z kurczaka faszerowane kozim serem. Co w tym roku wrzucimy na ruszt? Jeśli chcecie się dowiedzieć, koniecznie słuchajcie Radia Zet, śledźcie stronę www.janniezbedny.pl, www.facebook.com/JanNiezbedny oraz serwis www.radiozet.pl.

Temperatura rośnie!

es

  • autor: es

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?