KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Z cyklu agenci specjalni w Twojej szafie: Kryptonim K24 - misja: idealny biust

Skuteczny i niezawodny, działa zawsze, gdy go potrzebujesz. Jego dyskretną misją jest dbanie o perfekcyjny wygląd kobiecej sylwetki. To sprytny stylista przed kluczowym spotkaniem i serdeczny przyjaciel przed ekscytującą randką. Krój biustonosza K24 Dalia to rozwiązanie dla każdej kobiety ceniącej wygodę i pragnącej czuć się seksownie.  

REKLAMA


Pod tym kryptonimem - K24 - kryje się biustonosz o wyrafinowanej konstrukcji, która sprawia, że nawet najbardziej wymagający biust może wyglądać idealnie. To tajna broń w kształcie tulipana, która nie tylko idealnie zbiera piersi, ale jednocześnie unosi je delikatnie ku górze.

Pionowe cięcia na dole miseczek modelują i utrzymują nawet obfity biust. Działa pod przykryciem - pięknie modeluje piersi, pozostając niezauważonym pod każdą wieczorową sukienką. Jeśli jednak zdecydujesz się go pokazać ukochanemu, możesz być przekonana, że model Dalii zachwyci nie tylko Ciebie wyrafinowanymi materiałami, wzorami i delikatnymi koronkami.

Klasyczna czerń i delikatne roślinne motywy modelu Nadine czy kolorowe kwiaty modelu Gabriela? Od Ciebie zależy jaki charakter ma mieć Twój osobisty tajny agent.

- Zdecydowana większość naszych klientek ma w swojej szafie konstrukcję K24, ze względu na jej wygodę i możliwości. To krój, który pasuje pod niemal każdą kreację, stabilnie podtrzymujący, a jednocześnie kusząco modelujący biust - podsumowuje Iwona Miklusiak, brafitterka marki Dalia.

as

  • autor: as | Triple PR

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?