Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Casio Edifice: dla kogo zegarki z tej serii?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Casio Edifice to zegarki, których zakup jest dość trudny. Nie dlatego, że są niedostępne - można je kupić w każdym dobrym sklepie. Problemem może stać się dobranie odpowiedniego zegarka dla siebie. Tu różnorodność jest duża, a cała seria mocno wyróżnia się na tle innych zegarków klasycznych, ponieważ Edifice stanowi pierwsze tak udane połączenie zegarka klasycznego i sportowego.

REKLAMADla młodszych i trochę starszych
Wszystkie zegarki Casio Edifice są konstrukcjami, które powstały na podstawie najbardziej klasycznych projektów. Część z nich to mniejsze koperty na skórzanym pasku, ale większość to jednak zegarki nieco większe na stalowych, zatrzaskowych bransoletach. Ze względu na awangardowe zdobnictwo tarcz oraz mnogość funkcji dodatkowych, wyglądają one jednak zdecydowanie inaczej niż typowy elegancki zegarek męski. Dlatego właśnie w pierwszym rzędzie proponuje się je mężczyznom z niższych grup wiekowych, nawykłym już do pewnej nonszalancji i awangardowości. Jednak i wyższa grupa wiekowa docenia odrobinę luzu w eleganckiej oprawie, wszystko więc będzie zależało od osobistych preferencji.

To nie są zegarki za biurko
Oczywiście - można dobrać zegarek z linii Casio Edifice to stroju biurowego. Warto jednak pamiętać, że są to już zegarki sportowe - nawet jeśli dobrze będą komponowały się z garniturem, to zdecydowanie lepiej uda się z nich korzystać na jakiejś męskiej wyprawie. Są wodoodporne, większość z nich ma stoper (niektóre mierzą czas z dokładnością do tysięcznych części sekundy), pozwalają na ustawienie kilku alarmów. Już sam masywny wygląd świadczy o tym, że są to przede wszystkim zegarki dla osób, które chcą zachować elegancję i klasę również poza biurem.

Synchronizacja czasu z zegarami atomowymi pozwala na odbywanie dowolnych podróży bez utraty poczucia czas. Cała seria Casio Edifice, inspirowana osiągnięciami Formuły 1, powstała przede wszystkim z myślą o mężczyznach aktywnych.

Dla ceniących jakość i wytrzymałość
Można wiele powiedzieć o nowych technologiach i nietypowych rozwiązaniach, ale do nich przywyknie się po miesiącu albo po roku. Nawet jednak po kilkunastu i kilkudziesięciu latach będzie zaskakiwało coś z pozoru prostszego: olbrzymia trwałość i odporność tych zegarków. I nie chodzi tylko o to, że niektóre mogą na baterii pracować przez dekadę, ale o to, że ani szkiełka, ani bransolety nie rysują się, a z biegiem czasu nie tracą swojego atrakcyjnego wyglądu. To docenią tylko mężczyźni, którzy już wiedzą, że najnowsza technologia często wymaga klasycznej, sprawdzonej oprawy, by działać niezawodnie.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj