KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Opłata serwisowa w BlaBlaCar już od złotówki

BlaBlaCar - największa globalna platforma długodystansowych wspólnych przejazdów wprowadza dla polskich użytkowników obniżkę opłaty serwisowej na najkrótszych trasach. Pasażerowie mogą teraz zarezerwować swoją podróż na krótkich dystansach za symboliczną złotówkę.

REKLAMA


BlaBlaCar to oparty na zaufaniu serwis społecznościowy łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami w swoich samochodach z pasażerami podróżującymi w tę samą stronę. Zasadą portalu jest dzielenie się przez kierowców kosztami przejazdu ze swoimi pasażerami. Za dokonanie rezerwacji w samochodzie pasażerowie uiszczają opłatę serwisową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności serwisu, dla krótkich tras opłata serwisowa została właśnie obniżona do złotówki.

- Przejazdy na krótkich dystansach są zazwyczaj bardziej częstotliwe niż te na długich trasach - mówi Michał Pawelec, zarządzający serwisem BlaBlaCar w Polsce. - Niektórzy pasażerowie podróżują z BlaBlaCar nawet kilka razy w tygodniu. Chcąc docenić to, że są razem z nami, zdecydowaliśmy się na obniżenie opłaty serwisowej na krótkich trasach do symbolicznej złotówki. Obniżka dotyczy przejazdów, za które kierowcy oczekują kontrybucji do wysokości 15 zł włącznie - dodaje Pawelec.

Obniżka opłaty serwisowej to nie koniec zmian w serwisie BlaBlaCar. Właśnie wprowadzony został system płatności one-click payment, którego użycie bardzo ułatwia uiszczenie opłaty serwisowej. Pozwala on zapisać dane używanej karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba każdorazowo podawać ich przy rezerwacji miejsc. Opcja ta jest już dostępna dla wszystkich polskich użytkowników serwisu.

kw

  • autor: kw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?