Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Dodatki i akcesoria motocyklowe, które warto mieć

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Dodatki i akcesoria motocyklowe, które warto mieć Akcesoria motocyklowe są nieodłącznym elementem życia każdego motocyklisty. Zastanawiasz się co jeszcze kupić do motoru? Zobacz najpopularniejsze dodatki i akcesoria motocyklowe.

REKLAMAWielu niedoświadczonych motocyklistów uważa, że dodatki motocyklowe to zbędny wydatek. Niestety takie myślenie często okazuje się błędne, bowiem liczne dodatki, a także akcesoria motocyklowe powinny być nieodłącznym elementem codziennego życia motocyklisty. Zarówno akcesoria jak i dodatki do motoru nie tylko poprawiają komfort jego użytkowania, lecz także mają niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo zarówno motocykla, jak i samego motocyklisty. Sprawdź, jakie dodatki i akcesoria motocyklowe warto posiadać.

Najpopularniejsze dodatki i akcesoria motocyklowe ostatnich lat
Pokrowiec na motocykl

Zarówno pokrowiec na skuter, jak i pokrowiec na motocykl, to szalenie istotne elementy chroniące pojazd przez wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie od dziś wiadomo, że zarówno deszcz, wiatr, jak i słońce mogą mieć negatywny wpływ zarówno na lakier pojazdu, jak i na jego pozostałe części, co w wielu przypadkach może prowadzić do kosztownych usterek. Jednak można tego uniknąć, dobrym rozwiązaniem okazuje się bowiem przeciwdeszczowy pokrowiec na motocykl, który nie spadnie z pojazdu nawet podczas silnego wiatru. Sprawdzony i przede wszystkim solidny pokrowiec motocyklowy w dobrej cenie można znaleźć między innymi na stronie motovit.com.pl.

Blokada antykradzieżowa

Solidna blokada antykradzieżowa, a dokładniej dyskretna blokada na tarczę hamulcową stała się nieodłączną częścią niemal każdego motoru i skutera. Blokada ta często pozostaje niewidoczna dla potencjalnego złodzieja, a do tego jest wytrzymała i doskonale spełnia swoje zadanie, dzięki czemu uniemożliwia kradzież motocykla.

Łańcuch antykradzieżowy
Każdy dobry łańcuch antykradzieżowy do motocykla z powodzeniem służy jako solidna blokada przed kradzieżą. Nie da się bowiem ukryć, że mot motocykl zablokowany przy pomocy łańcucha antykradzieżowego, w przeciwieństwie do motoru pozostawionego bez zabezpieczenia, znacznie trudniej ukraść, a niekiedy jest to niemal niemożliwe.

Kufer na motocykl
Dobrej jakości kufer na motocykl to niezwykłe udogodnienie w czasie jazdy. Odporny na wstrząsy solidny kufer motocyklowy umożliwia przechowywanie różnych przedmiotów w bezpiecznym miejscu bez obawy o ich uszkodzenie. Warto także wspomnieć, że kufry na motor zwiększają bezpieczeństwo motocyklisty, bowiem mogą oni ukryć problematyczny bagaż w miejscu, które nie będzie utrudniać motocykliście bezpiecznej i komfortowej jazdy.

Plecak dla motocyklisty
Zwykłe plecaki nadmiernie obciążają ramiona motocyklisty, są niekomfortowe, a ich konstrukcja nie jest dostosowana do jazdy motocyklem, przez co mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo podczas jazdy. Najbezpieczniejszym i niezwykle komfortowym rozwiązaniem okazuje się solidny plecak motocyklisty, który został zaprojektowany z myślą o komforcie i bezpieczeństwie podczas jazdy motorem.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj