Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jakie dane podać w porównywarce, aby otrzymać dokładną wycenę AC i OC?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Kompleksowe i atrakcyjne pod względem ceny ubezpieczenie komunikacyjne znajdziesz dzięki internetowej porównywarce polis. Jak działa, kto może z niej skorzystać i przygotowania jakich danych wymaga? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym poradniku. Przeprowadzimy Cię przez wypełnienie formularza krok po kroku, abyś później łatwo i szybko robił to samodzielnie.

REKLAMACzym jest i jak działa porównywarka ubezpieczeń?
Porównywarka ubezpieczeń, zwana także kalkulatorem polis, to bezpłatne internetowe narzędzie, w którym możesz wyliczyć składkę swojego ubezpieczenia komunikacyjnego. Jeśli interesuje Cię samo OC, możesz wybrać tylko tę opcję. Bez problemu wygenerujesz jednak listę ofert dla kompletów OC+AC, OC+NNW, OC+assistance bądź dowolnych kombinacji tych polis komunikacyjnych.

Wyniki otrzymane po wypełnieniu formularza są rzeczywiste i obowiązujące. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z jednej z ofert, zapłacisz za nią dokładnie tyle, ile wyliczył kalkulator. Jeżeli jednak nie będziesz zainteresowany kupnem żadnej z polis, opuścisz porównywarkę bez ponoszenia konsekwencji. Korzystanie z niej do niczego nie zobowiązuje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dokładnie działa porównywarka i jakie korzyści wiążą się z jej używaniem, przeczytaj artykuł opublikowany na stronie, na której taka porównywarka jest dostępna: https://kioskpolis.pl/jak-dziala-porownywarka-ubezpieczen-samochodu/.

Jakie dane trzeba podać w porównywarce?
Wyniki uzyskane w kalkulatorze polis samochodowych są rzetelne i obowiązujące tylko wtedy, gdy w formularzu podasz prawdziwe dane. Jak zapewne wiesz, to właśnie na ich podstawie towarzystwa ubezpieczeniowe ustalają wysokość składki. Jest zatem ważne, by kalkulator mógł odnieść podane przez Ciebie informacje do warunków różnych towarzystw, dokonać obliczeń i zaproponować Ci gotowe produkty.

Na początku w formularzu wybierzesz pakiet ubezpieczenia, jaki Cię interesuje: samo OC lub z dodatkami. Następnie będziesz musiał uzupełnić dane samochodu. Przygotuj numer rejestracyjny, markę i model, rok produktu, rodzaj paliwa, datę pierwszej rejestracji i liczbę miejsce.

Jakie pytania znajdują się w formularzu?
Po uzupełnieniu pierwszych pól przejdziesz do szczegółowych danych samochodu. Powinieneś znać przebiegi: aktualny i średni roczny, rodzaj użytkownika (użytek własny/taxi/nauka jazdy/przewóz towarów/…), miejsce kierownicy (prawo/lewo), stan pojazdu itd.

Po wpisaniu wszystkich informacji na temat pojazdu przejdziesz do danych właściciela. Jeśli jesteś jedynym kierowcą, pójdzie szybciej. W przypadku współwłaścicieli powinieneś przygotować również ich dane, w tym imię i nazwisko, numer PESEL, kod pocztowy, zawód, rok wydania prawa jazdy.

Podaj dane kontaktowe i zaczekaj chwilę, aż kalkulator obliczy Twoje składki w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Zapoznaj się ze szczegółami ofert, aby zobaczyć, co możesz otrzymać w gratisie. Warto zwrócić uwagę np. na darmową Zieloną Kartę, Bezpośrednią Likwidację Szkód czy ochronę zniżek. Patrz też na kwoty przypisane dodatkowym ubezpieczeniom.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj