Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Polacy często nie walczą o swoje prawa, bo nie wiedzą, że im one przysługują. A wystarczy przecież jeden prosty krok

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

W Polsce wciąż pokutuje przekonanie, ze adwokat i kancelaria prawna to absolutna ostateczność. Stąd też w wielu możliwych do załatwienia szybko, sprawnie i z korzyścią dla nas sprawach nie korzystamy z profesjonalnej pomocy prawnej, nie przystępujemy do pozwów zbiorowych i nie walczymy o swoje prawa. A przecież można inaczej - niezależnie od tego, czy chcemy uwolnić się od kłopotliwej polisolokaty, czy też walczymy o należne nam odszkodowanie.

Co trzeci Polak uważa, że pomoc prawna nie jest i nigdy nie będzie mu potrzebna - Ty także?
Generalnie rzecz ujmując wszyscy uważamy, ze sytuacje, w których pomoc prawna jest potrzebna zdarzają się wyjątkowo rzadko. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Wsparcie prawne bywa potrzebne nie tylko w momencie, gdy trafiamy na salę sądową. Przydaje się ono o wiele częściej. Dlaczego jednak nie sięgamy po nie?

Najczęściej po prostu nie mamy świadomości praw i możliwości, jakie nam przysługują i jakie mamy. Podejmując się osobiście skomplikowanych często procedur szybko się zniechęcamy i rezygnujemy z walki o swoje. Takie podejście skutecznie oddala nas od możliwości dochodzenia swoich praw i uzyskania tego, co nam się należy w świetle prawa.

Poza tym w Polsce wciąż funkcjonuje stereotyp prawników, jako elitarnej grupy społecznej będącej poza zasięgiem zwykłego obywatela. A jak się okazuje, dzisiejsze kancelarie prawne dysponują naprawdę szeroką ofertą, zaangażowaniem i zainteresowaniem sprawami absolutnie każdego swojego klienta. Inny stereotypowy i negatywny obraz kancelarii prawnych to konieczność ponoszenia wysokich kosztów związanych z korzystaniem z usług prawnych, co jest zwyczajnie nieprawdą.

W grupie raźniej, czyli skorzystaj z możliwości dołączenia do pozwu zbiorowego
Pojawienie się w Polsce instytucji pozwu zbiorowego w dużej mierze przywróciło poszkodowanym klientom wiarę w możliwość dochodzenia swoich praw i należności. Może to dlatego, że w grupie jest nam raźniej i czujemy siłę, jaka płynie z ilości? Doskonałym przykładem tego zjawiska są między innymi pozwy zbiorowe przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym, jakie składają poszkodowani właściciele tzw. polisolokat. Sukcesy w tej kwestii stanowią wyraźny dowód na to, że warto podejmować tego typu aktywność i korzystać z usług prawnych oferowanych przez kancelarie.

Bardzo często decydujemy się na skorzystanie z usług adwokata, czy też radcy prawnego dopiero w momencie, gdy dana sprawa wymaga rozwiązania na drodze sądowej. Niestety. A jak się okazuje, wiele spraw można załatwić unikając sądu i starty czasu – wystarczy odpowiednio wcześnie skorzystać z profesjonalnej pomocy i porady prawnej.

Nie czekaj w walce o swoje prawa – skorzystaj z fachowej pomocy prawnej! Wystarczy, że wejdziesz na http://www.polisolokaty.com/

3 komentarzy

 • Igor

  Ogólnie rzecz biorąc dla mnie polisolokaty to jeden wielki przekręt.
  Nie wierze, że się dałem na to nabrać, ale na szczęście korzystam z fachowej pomocy Kancelarii Lex tel : 531 613 226 . Sprawa dobiega już końca i niebawem odzyskam swoje środki. Wszystkim oszukanym też polecam się z nimi skontaktować.

  Zgłoś nadużycie Igor środa, 15, marzec 2017 15:08 Link do komentarza
 • MartynaK

  Ja też niestety zaliczam się do grona oszukanych. Postanowiłam jednak wziąć sprawy w swoje ręce i działać, w końcu to nasze ciężko zarobione pieniądze. Znajoma skontaktowała mnie z Kancelarią Prawną Invictus. To dzięki nim sprawa ruszyła do przodu i pewnie niebawem odzyskam swoje środki. Moją sprawę prowadziła Pani Ewelina Pruszyńska ewelina.pruszynska@kancelariainvictus.pl tel: 531 399 855. Polecam

  Zgłoś nadużycie MartynaK wtorek, 14, marzec 2017 18:23 Link do komentarza
 • dudka1

  Zastanawiam się, czy można w ogóle skutecznie walczyć o zwrot należności z polisolokat? Moi rodzice starają się walczyć o sprawiedliwość i swoje ciężko zarobione pieniądze. Ich znajomy polecił im by skorzystali z pomocy kancelarii Primus http://www.kancelariaprimus.com . Zajmuje się ona między innymi pomocą w odzyskiwaniu środków z opłat likwidacyjnych. Myślę, że warto podzielić się tą informacją z innymi poszkodowanymi.

  Zgłoś nadużycie dudka1 poniedziałek, 13, marzec 2017 18:32 Link do komentarza

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj