KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Podsumowanie sezonu WTA - 2016

Bieżący rok obfitował w wiele emocjonujących niespodzianek na kortach tenisowych. Sama liderka WTA została zmieniona, a Monica Puig wygrała Igrzyska Olimpijskie. Również nasza Agnieszka Radwańska pięknie spełnia oczekiwania swoich fanów. Zatem, która z pań była najlepszą zawodniczką minionego sezonu? Niemka Angelique Kerber mogła zaskoczyć. Wzięła udział w 5 na 6 finałach najważniejszych imprez, a początek roku otworzyła wygraną w Australian Open. Wygrane dodawały jej pewności siebie, co przedłużało passę zwycięstwa, więc udało jej się zdobyć także tytuł US Open.

REKLAMA


Bądź wyrozumiały i odpuść jej nieudany sezon na kortach ziemnych turnieju French Open, gdzie odpadła jeszcze w Rzymie i Melbourne. Przecież nie można się dziwić, że niełatwo utrzymać tak wspaniałe wyniki przez długi okres czasu, który obfituje w wykańczające i wymagające treningi, a także dużą dawkę stresu.

A gdybyś Ty miał możliwość decyzji na początku sezonu, jak byś obstawił wyniki znakomitych tenisistek? Być może nieraz już się nad tym zastanawiałeś, a Twoje przewidywania okazywały się słuszne, więc następnym razem powinieneś skorzystać z bet365 bonus kod polecający. Nie dość, że masz wspaniałą okazję sprawdzić swoją wiedzę, to możesz bardzo wiele zyskać - wygraną, jak i dodatkowe bonusy.

W końcu i najjaśniejsze gwiazdy mogą kiedyś zblaknąć, jak to się stało w przypadku Sereny Williams, dla której był to jeden z najsłabszych sezonów od dłuższego czasu. Z kolei Monica Puig okazała się odkryciem sezonu, ponieważ w Rio de Janeiro udało jej się pokonać pięć wyżej notowanych od niej tenisistek. Eksperci byli również pod wrażeniem jej odporności psychicznej. Jak widać, szanse na wejście na szczyt ma każdy, ale żeby wygrać, to trzeba najpierw do tej gry wejść!

Maria Szarapowa z kolei, była wielkim rozczarowaniem sezonu. Najpierw przegrane, a później udowodnione jej stosowanie dopingu wpłynęło niekorzystnie na jej wizerunek i karierę. W przeciwieństwie do Słowaczki Dominiki Cibulkovej, która po początkowych porażkach zamknęła sezon z najlepszym dotychczas wynikiem w swojej karierze. Dzięki temu znalazła się na piątym miejscu w rankingu. Kolejny przykład na to, że determinacja i wola walki pomagają w osiągnięciu wygranej.

To już koniec podsumowania tego rankingu, ale jeśli zainteresowały Cię przedstawione tenisistki, zawsze możesz skorzystać z wyszukiwarki internetowej. Również pozycjonowanie stron ułatwi odnalezienie interesujących Cię informacji, dzięki czemu możesz dowiedzieć się więcej o pięknych i walecznych tenisistkach.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?