Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jesteś nowym właścicielem kota? Zobacz, co warto dołączyć do jego wyprawki!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Koty to bardzo wdzięczne zwierzęta, będące jednocześnie indywidualnymi stworzeniami. Lubią chodzić własnymi drogami, ale do każdego domu wprowadzają sporo ciepła i przyjemny odgłos kociego mruczenia. Zdecydowałeś się właśnie na kota? Masz go po raz pierwszy i zupełnie nie wiesz co, oprócz jedzenia, warto mu zakupić już na starcie? Przejrzyj nasze propozycje, zapoznaj się z kocim niezbędnikiem w kwestii wyposażenia i przekonaj się, że posiadanie kota może być wielką frajdą dla całej rodziny!

REKLAMAZabawki, zabawki i jeszcze raz zabawki
Kot to zwierzę, które jak większość ssaków, uwielbia się bawić. Jeśli kiedykolwiek miałeś w mieszkaniu czy domu psa bądź kota, na pewno wiesz o czym mowa. Posiadanie kota to nie tylko przytulasy, codzienna higiena i podawanie posiłków. Musisz dołączyć do tego wspólną zabawę, dzięki której Twoje zwierze wyładuje swoją energię oraz poprawi kondycję. Wspólna bądź samodzielna zabawa ważna jest również dla prawidłowego rozwoju Twojego zwierzaka. Obecnie na rynku znajdziesz mnóstwo ciekawych i jednocześnie bardzo estetycznie wykonanych zabawek dla kotów.

Na początek warto wyposażyć się w m.in:
- zabawki interaktywne,
- tunele,
- zabawki ze światełkami i laserem,
- myszki,
- piłki,
- zabawki do drapania.

To gadżety, którym Twój kot, niezależnie od swojego wieku, na pewno się nie oprze. Możesz bawić się z nim w mieszkaniu bądź, w miarę warunków, w ogrodzie czy parku. Spraw swojemu zwierzakowi radość i przekonaj się, że koty uwielbiają zabawę!

Drapak dla małego czyściocha
Bardzo ważnym elementem kociego wyposażenia, o którym wiele osób niestety wciąż zapomina, jest drapak. Często uznajemy go jako zbędny gadżet. Jak się jednak okazuje, to produkt, dzięki któremu nasz kot będzie mógł naostrzyć pazury oraz spokojnie odpocząć. Nowoczesne drapaki dla kota to bowiem nie tylko źródło ostrzenia pazurków, ale i wygodne miejsce do wylegiwania się czy codziennej toalety. Modeli jest sporo, dlatego każdy właściciel kota znajdzie coś, co na pewno spodoba się danemu zwierzakowi. Spory wybór znajdziesz na stronie importmania.pl. Zobacz koniecznie i spraw swojemu zwierzakowi ogromną radość!

Transporter - obowiązkowy gadżet
Niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieście czy na wsi, do wyprawki dla kota dołącz transporter. Jest on szalenie istotnym produktem, który przydaje się w wielu sytuacjach. Wizyta u weterynarza, przemieszczanie się z miejsca na miejsce czy dłuższa podróż pociągiem i autobusem - to tylko niektóre z sytuacji, w których transporter dla kota sprawdza się doskonale. Dopasuj go koniecznie do rozmiaru i wieku Twojego kota. Nie kieruj się tylko wyglądem zewnętrznym, choć kwestia estetyczna również ma spore znaczenie. Dobierz dany sprzęt do potrzeb swojego zwierzaka i zapewnij mu komfortowe warunki!

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj