Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Gry planszowe dla kotów w Bibliotece? To akcja na rzecz "kociarni"

"Dzień czarnego kota" w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej to #gamesroom podczas którego będa zbierane najpotrzebniejsze rzeczy dla "mruzaków". Przy okazji przez 5 godzin będziecie mogli grać w znakomite gry planszowe udostępnione przez #GraTy.

REKLAMAJuż po raz trzeci odbędzie się "planszówkowe wydarzenie", w którym niesiemy pomoc zwierzakom. Patronat medialny objął portal KrosnoCity.pl. 17 listopada będziemy zbierać najpotrzebniejsze rzeczy dla mruczków.

- Ostatnie dwa games roomy cieszyły się dużą popularnością, sprowadzając kilkudziesięciu uczestników. Tym razem #gamesroom odbędzie się w czytelni Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie - zapowiada organizator, Damian "Piórko" Ziemba.

Uczestnicy przez 5 godzin będą mieli okazję poznać czym są nowoczesne gry planszowe, w które zostaną wprowadzeni przez doświadczonych animatorów.

Jak to działa? W zamian za darowiznę na rzecz kociarni lub zakup vochera, otrzymasz dostęp do 123 planszówek. Animatorzy pomogą dokonać wyboru oraz wyjaśnią zasady gry.

Do wyboru będą nowości oraz premiery od wydawnictwa Portal Games, a także możliwość spróbowania gry fabularnej (RPG).

Jeśli tylko chcesz pomóc Kociarni Krosno OTOZ Animals, spędzić czas przy analogowej rozrywce pojaw się 17 listopada w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej!

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - Dzień Czarnego Kota - GraTy

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj