KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Gry planszowe dla kotów w Bibliotece? To akcja na rzecz "kociarni"

"Dzień czarnego kota" w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej to #gamesroom podczas którego będa zbierane najpotrzebniejsze rzeczy dla "mruzaków". Przy okazji przez 5 godzin będziecie mogli grać w znakomite gry planszowe udostępnione przez #GraTy.

REKLAMA


Już po raz trzeci odbędzie się "planszówkowe wydarzenie", w którym niesiemy pomoc zwierzakom. Patronat medialny objął portal KrosnoCity.pl. 17 listopada będziemy zbierać najpotrzebniejsze rzeczy dla mruczków.

- Ostatnie dwa games roomy cieszyły się dużą popularnością, sprowadzając kilkudziesięciu uczestników. Tym razem #gamesroom odbędzie się w czytelni Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie - zapowiada organizator, Damian "Piórko" Ziemba.

Uczestnicy przez 5 godzin będą mieli okazję poznać czym są nowoczesne gry planszowe, w które zostaną wprowadzeni przez doświadczonych animatorów.

Jak to działa? W zamian za darowiznę na rzecz kociarni lub zakup vochera, otrzymasz dostęp do 123 planszówek. Animatorzy pomogą dokonać wyboru oraz wyjaśnią zasady gry.

Do wyboru będą nowości oraz premiery od wydawnictwa Portal Games, a także możliwość spróbowania gry fabularnej (RPG).

Jeśli tylko chcesz pomóc Kociarni Krosno OTOZ Animals, spędzić czas przy analogowej rozrywce pojaw się 17 listopada w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej!

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - Dzień Czarnego Kota - GraTy

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?