Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Bilet do świata rozrywki w Media Expert

Sieć elektromarketów Media Expert nieustannie powiększa ilość usług dostępnych dla klientów. Nowością wprowadzoną przez sieć jest możliwość zakupu biletów za pośrednictwem TicketPro. W salonach sprzedaży będzie można nabyć bilet do świata rozrywki - koncerty, kabarety, imprezy sportowe to wszystko będzie w zasięgu klientów sieci.

REKLAMA
Bilety sprzedawane za pośrednictwem TicketPro drukowane są dopiero w momencie zakupu, dzięki temu systemowi klienci zawsze mają możliwość wyboru najlepszego z dostępnych jeszcze miejsc, niezależnie od tego w którym z punktów chcą go nabyć.

Jesteśmy pewni, że usługa szybko przypadnie do gustu naszym klientom, elektromarkety Media Expert są głównie w miastach do 100 tys. mieszkańców, często więc będziemy jedynym dostawcą takiej usługi na rynkach lokalnych. Chcemy by nasi klienci mieli świadomość tego, że oprócz najniższych cen w mieście mamy szeroki wachlarz usług, w tym właśnie wprowadzona możliwość zakupu biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne -  mówi  Bartłomiej Żebrowski Generalny Dyrektor ds. Handlu i Marketingu  Grupy Domex.

alt

Elektromarkety poza nowo wprowadzoną usługą oferują swoim klientom możliwość wywoływania zdjęć, oraz szereg usług uważanych za standardowe takie jak: zakupy na raty, ubezpieczenia, przedłużona gwarancja, utylizacja starego sprzętu, doładowania telefonów. Dodatkowo klienci sieci elektromarketów mogą korzystać z usługi transportowej oraz  autoryzowanego serwisu. Rozszerzenie wachlarza usług jest odpowiedzią sieci na rosnące zapotrzebowanie klientów na kompleksową obsługę.

Sieć m Media Expert dzięki najniższym cenom, eksperckiej obsłudze klienta osiągnęła wiodącą pozycję w miastach w których posiada swoje placówki.  Potwierdza to stale rosnąca liczba zadowolonych klientów.

Edyta Iskra-Furman
Media Expert

  • autor: Edyta Iskra-Furman, Media Expert

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj