KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na film "Służby specjalne" w Kinie Helios Rzeszów

W środę 8 października, rzeszowskie Kino Helios zaprasza na film "Służby specjalne". Mamy dla Was jedno zaproszenie na to wydarzenie!

REKLAMA


Kino Helios (Rzeszów, Al. Powstańców Warszawy 14) zaprasza na film sensacyjny w reżyserii Patryka Vegi "Służby specjalne". Seans już w środę 8 października o godzinie 19:00.

My mamy dla Was jedno zaproszenia na film! Co zrobić by je otrzymać? Wystarczy wysłać maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. gdzie w tytule należy wpisać "Służby specjalne", a w treści należy podać swoje imię i nazwisko. Wygrywa 5 mail nadesłany do redakcji! Konkurs trwa do wtorku 7 października do godziny 10:00. Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Gdy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, politycy orientują się, że pozbawiono Polskę oczu i uszu. Zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?