KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj karnet na Stok Narciarski "Mareszka" w Świątkowej Wielkiej (Krempna)

Stok Narciarski "Mareszka" Stok Narciarski "Mareszka"

10-cio zjazdowy karnet na stok narciarski „MARESZKA” położony u stóp Magurskiego Parku Narodowego w Świątkowej Wielkiej (Krempna, 44 km od Krosna) jest nagrodą w noworocznym konkursie na portalu KrosnoCity.pl.

REKLAMA


Aby wygrać karnet, należy do niedzieli (11 stycznia) na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać:
- imię i nazwisko,
- numer telefonu kontaktowego (komórka),
- w temacie wpisując: MARESZKA.

Wygrywa 4, 8, 12 16 i 20 mail nadesłany do nas. Na maile czekamy do niedzieli, 11 stycznia do godz. 19:00. Laureaci konkursu o wygranej powiadomieni zostaną sms’em, na wskazany numer telefonu w mailu konkursowym.

Położony u stóp Magurskiego Parku Narodowego stok narciarski "MARESZKA" dysponuje jedynym czynnym wyciągiem orczykowym w powiecie jasielskim. Dla gości dostępne są trzy trasy zjazdowe oraz trzy trasy biegowe o profilu i długości dostosowanymi do potrzeb, zarówno początkujących, jak i doświadczonych miłośników "białego szaleństwa".

 

Po wyczerpującym wysiłku fizycznym "MARESZKA" zaprasza do skorzystania z małej gastronomii. Dla smakoszy ryb "Mareszka" przygotował grillowanego pstrąga pochodzącego z miejscowej hodowli.

Wyciąg czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 14.00 do 20.00, w sobotę oraz niedzielę od 9.00 do 20.00. Kasa czynna do 19.00. W godzinach otwarcia wyciągu, wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: (14) 666 00 98.

Zobacz także: www.mareszkaski.pl oraz facebook.com/mareszkaSKI

JAK DOJECHAĆ?

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?