<
Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Kultura

Według dawnych wierzeń ta noc miała moc magiczną, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Jeśli chcesz ją poznać, a pewnie tak, to nie może Cię zabraknąć w sobotę, 30 listopada w Pub & Club Wyszynk.

REKLAMAPrzez najbliższe miesiące w Centrum Dziedzictwa Szkła czeka na zwiedzających kolejna, wyjątkowa wystawa.  Swoje prace pokaże włoski artysta Silvio Vigliaturo.

W poniedziałek, 11 listopada będziemy obchodzić 101. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Miejskie obchody rozpocznie uroczysta Msza Święta w Bazylice. W programie znalazły się również imprezy towarzyszące.

W sobotę, 9 listopada bierz znajomych i w znakomitej atmosferze baw się do najlepszej muzyki będąc pewnym, że alkoholu nie zabraknie. Pub & Club Wyszynk zaprasza na prawdziwy "Dirty Dancing".

"Zróbmy więc imprezę jakiej nie przeżył nikt, Niech sąsiedzi walą, walą do drzwi...". W piątek, 8 listopada Pub & Club Wyszynk zaprasza na imprezę "Krośnieńska Domówka", podczas której zagra dla Was DJ K.J.

RCKP zaprasza na 15. Kiermasz Świąteczny. Tradycyjne potrawy, ozdoby, świąteczne rarytasy, przepisy, porady, spotkania z mistrzyniami i mistrzami kuchni, krawcowymi, artystami-rękodzielnikami z okolic Krosna i najdalszych zakątków Polski, Słowacji i Ukrainy - to i wiele więcej czeka na wszystkich, którzy 22 grudnia odwiedzą Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Pub & Club Wyszynk zaprasza 1 listopada na największą Halloween’ową imprezę tego miasta! Czeka nas jedna z najbardziej upiornych nocy w roku.

Dziesiąta - jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Biennale Fotografii. Z INNEJ PERSPEKTYWY – to tegoroczny temat konkursu.

Z zamiłowania i fascynacji światem prehistorycznym Grzegorz Salwa - paleontolog  amator, od 13 lat kolekcjonuje faunę i florę fliszu karpackiego.  Unikatowe znaleziska z jego kolekcji można oglądać w krośnieńskiej Piwnicy PodCieniami do końca roku.

RCKP oraz CyberTech zaprasza najmłodszych i tych nieco starszych do odkrycia talentów konstrukcyjnych. 10 listopada 2019 roku odbędzie się szósta edycja konkursu "Tak się składa...". To okazja, aby przez zabawę klockami ukazać ukryte talenty początkujących konstruktorów, oderwać ich od wirtualnego świata i zachęcić do twórczego działania.

Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych "Galicja" zaprasza do udziału w konkursie oraz VI wystawie modeli redukcyjnych. Wydarzenie odbędzie się 9 i 10 listopada 2019 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przy ul. Kolejowej 1.

Prowadzisz swoją działalność i chciałbyś przygotować logotyp, papier firmowy czy ulotki? Nie masz umiejętności graficznych, a chcesz samodzielnie stworzyć kartki urodzinowe, zaproszenia albo układ miejsc na wesele? Zastanawiasz się jak przygotować estetyczne i ładne wizualne CV?

W listopadzie w ramach "Krośnieńskich spotkań z podróżnikami" odbędzie się prelekcja Igora Strojeckiego pt. "Utracony świat. Podróże Leona Barszczewskiego po XIX-wiecznej Azji Środkowej".

REKLAMA

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj