KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Centrum Dziedzictwa Szkła odwiedziła stutysięczna turystka

Centrum Dziedzictwa Szkła odwiedziła stutysięczna turystka Fot. CDS

1 maja w Centrum Dziedzictwa Szkła sprzedano bilet stutysięcznej osobie. Była nią Pani Anna z Warszawy.

REKLAMA


Pani Anna dowiedziała się o Centrum Dziedzictwa Szkła wyszukując w Internecie informacji o szkle produkowanym w Krośnie. Od razu trafiła na stronę CDS i stwierdziła, że warto to miejsce odwiedzić.

Zwiedzanie tego obiektu zaplanowała już jakiś czas temu, zrobiła rezerwację telefoniczną. Nie była to pierwsza wizyta Pani Anny w Krośnie. Wcześniej również odwiedzała nasze miasto w weekendy majowe ze względu na organizowane w tym czasie Górskie Zawody Balonowe. W tym roku głównym celem jej wizyty miało być jednak Centrum Dziedzictwa Szkła.

Pani Anna kupiła bilet tuż przed godziną 12.00. Nie zwróciła jednak uwagi na fakt, że widnieje na nim napis "Stutysięczny Gość Centrum Dziedzictwa Szkła". W samo południe Aleksandra Tokarska, pracownik CDS, poprosiła wszystkich uczestników grupy o sprawdzenie biletów. Pani Anna nie kryła zaskoczenia, gdy okazało się, że to właśnie ona jest posiadaczką tego wyjątkowego.

Na Panią Annę czekały nagrody. Oprócz karnetu 5 biletów na zwiedzanie CDS do wykorzystania do końca roku, stutysięczna turystka otrzymała tablet oraz szklaną rzeźbę autorstwa Jerzego Maraja z wygrawerowanym okolicznościowym napisem.

Po wręczeniu nagród nadszedł czas na zwiedzanie obiektu. Stutysięczny gość nie mógł odmówić dmuchania szklanej bańki.
Na koniec zapytaliśmy stutysięczną turystkę o wrażenia z wizyty w Centrum Dziedzictwa Szkła. - Jestem mile zaskoczona standardem tego obiektu dorównującym muzeom europejskim. Przez to, że jest to obiekt interaktywny, jest możliwość uczestnictwa w produkcji szkła, w pokazie hutniczym. Muzeum zwiedza się ciekawie, dzięki przewodnikowi całość jest poprowadzona tematycznie.

Dowiedzieliśmy się, że Pani Ania przekaże karnet na zwiedzanie Centrum swoim znajomym, którzy planują przyjechać do Krosna w sierpniu podczas Karpackich Klimatów.

cds

 • autor: cds

3 komentarzy

 • sceptyczny29

  Sukces tak? Ile ten "sukces" kosztował? Moim zdaniem nie było warto. Jak znam życie, to zwolennicy tego "sukcesu" pracują na publicznych posadkach i nie potrafią nic innego. Gdyby to był taki wieki sukces, to byś podał konkretne liczby, a nie obrażał.

  Zgłoś nadużycie sceptyczny29 wtorek, 05, maj 2015 09:32 Link do komentarza
 • Sukces tak!

  Do sceptyczny ileś tam!
  Biedny człowieku! Pewnie w życiu nic ci nie wyszło oprócz włosów i brzucha z koszuli! Podatków - jak znam życie też nie płacisz!

  Zgłoś nadużycie Sukces tak! poniedziałek, 04, maj 2015 22:15 Link do komentarza
 • sceptyczny29

  WOW!! Sukces!!
  Teraz proszę podać ile dopłaciliśmy, żeby te 100 tysięcy turystów mogło zwiedzać to cudo? Poza tym to jest chyba różnica czy "turysta" czy "gość". Gośćmi byli też miejscowi, np. uczniowie szkół z Krosna. Trudno ich liczyć jako turystów.

  Zgłoś nadużycie sceptyczny29 poniedziałek, 04, maj 2015 14:51 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?