Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Kultura Dostępna" w lipcu w Heliosie

10 złotych wystarczy, aby raz w tygodniu zobaczyć najciekawsze polskie filmy na wielkim ekranie! Dzięki wyjątkowemu projektowi Kultura Dostępna w każdy czwartek Widzowie kin Helios mogą oglądać najnowsze, najbardziej cenione oraz nagradzane na festiwalach filmy polskiej produkcji.

REKLAMAJako pierwszy w ramach lipcowej odsłony cyklu zaprezentowany zostanie film "Kobieta sukcesu" - przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko… tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. Tydzień później (12 lipca) Widzowie zobaczą "Pomiędzy słowami" - najnowszy film w reżyserii Urszuli Antoniak opowiadający w poruszający sposób o świecie wielokulturowym z Andrzejem Chyrą i Jakubem Gierszałem w rolach głównych. 19 lipca wyświetlony zostanie debiutancki film Jagody Szelc, nagrodzony Złotymi Lwami podczas zeszłorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
w Gdyni - "Wieża. Jasny dzień". Podczas ostatniego lipcowego seansu Widzowie zobaczą mega hit w gwiazdorskiej obsadzie - "Listy do M.3".

"Kultura Dostępna w kinach" to projekt NCK, które wraz z siecią kin Helios zachęca do oglądania rodzimych produkcji w kinowej jakości. Dzięki dostępności kin w całej Polsce oraz przystępnej cenie biletu, projekt zyskał grono stałych odbiorców i fanów dobrego polskiego kina.

Seanse z cyklu "Kultura Dostępna" odbywają się w Krośnie o godzinie 13:00 i 18:00. Rezerwacji oraz zakupu biletów dostępne są na stronie www.helios.pl/kultura_dostepna

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj