KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert za kurtyną w RCKP: Onus Blues

Koncert za kurtyną w RCKP: Onus Blues Fot. archiwum zespołu Onus Blues

27 marca 2024 na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza wystąpi formacja Onus Blues. Muzycy z powodzeniem łączą tradycyjnego bluesa z nowoczesnym brzmieniem, a każdy z ich koncertów na długo pozostaje w pamięci publiczności. Śląska scena blues-rockowa w ramach koncertów za kurtyną poleca się na dobrze spędzony wieczór. Zapraszamy!

REKLAMA


ONUS BLUES powstał w 2022 roku w Radlinie i jest projektem znanego harmonijkarza Jacka Szuły, który jest jednym z czołowych artystów na śląskiej scenie bluesowej i blues-rockowej.

Nasza muzyka to połączenie tradycyjnego bluesa z nowoczesnym brzmieniem, tworzymy więc coś wyjątkowego i energetycznego – tak o swojej muzyce mówią członkowie formacji.

ONUS BLUES to laureaci Rawa Blues Festival 2023, w ankiecie BLUES TOP zajęli pierwsze miejsce w kategorii „Odkrycie Roku 2023”. Koncerty grają tak, by z publicznością na długo zostało wspomnienie atmosfery bluesowej mocy  i rockowego zacięcia.

Skład:
- Jacek Szuła (harmonijka),
- Krzysztof Wyrzykowski (wokal),
- Nikodem Piekut (perkusja),
- Roman Szonowski (gitara basowa),
- Sylwiusz Krakowczyk (gitara).

Formuła Koncertów za kurtyną

Kameralne wydarzenia, które odbywają się na scenie Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza, na tej samej, na której podczas spektakli, koncertów czy pokazów występują artyści. Na potrzeby wydarzenia scena staje się także widownią liczącą maksymalnie 200 miejsc siedzących. W przypadku tego typu imprez miejsca są nienumerowane - publiczność zajmuje krzesła zgodnie z własnymi upodobaniami, jednak liczba miejsc jest zawsze zgodna z liczbą wydanych wejściówek lub biletów.

KONCERTY ZA KURTYNĄ: ONUS BLUES
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, scena (wejście B), ul. Kolejowa 1.
Termin: 27 marca 2024, godzina 19.00.

Bilety: 40 zł, 38 zł ulgowy, 35 zł z Krośnieńską Kartą Mieszkańca.

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234). Godziny otwarcia kasy RCKP: poniedziałek - piątek od 10.00 do 17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniami oraz w sprzedaży online: https://bilety.rckp.krosno.pl/

  • autor: / źródło: RCKP, (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?