KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jacek zagra zakochanym. Walentynki w Monice

Jacek zagra zakochanym. Walentynki w Monice Fot. Jakub Gadzalski

Wszystkich zakochanych, a także tych poszukujących miłości Bar Monika zaprasza w dniu 14 lutego 2014 na blues-rockowe Walentynki. Gościem tego dnia będzie znany ze współpracy z wieloma zespołami, ale zapewne najbardziej z formacją Dżem Jacek Dewódzki.

REKLAMA


Tym razem w Krośnie pojawi się w towarzystwie muzyków: Tomka Dzienia - bas, wokal (Gienek Loska Band , Seven B, Mr.Pollack, h.R.A.B.I.A.), Andrzeja Paprota - gitara (Sagittarius, One Million Bulgarians, 1984, Kofirock, One Gain, Ziyo, h.R.A.B.I.A.) i Tomasza Kacprzaka - perkusja (Reload , Poszukiwani żywi lub martwi, h.R.A.B.I.A.). Panowie wspólnie tworzą projekt Jacek Dewódzki&Kontrabanda.

Koniecznie trzeba zauważyć, iż lider formacji, charyzmatyczny wokalista, kompozytor, muzyk oraz autor tekstów Jacek Dewódzki od wielu lat zajmuje się muzyką. Współpracował z zespołami: Oddział Zamknięty, Gang Olsena, Martyna Jakubowicz, Siódma Trąba, Wawele, Kaja Karaplios, Brathanki, Yeednoo. Od lat 80. współpracuje z zespołem 6 Bdsz Czasza, tworząc jego najlepsze przeboje wyróżniane na licznych festiwalach piosenki wojskowej.

W swoim dorobku ma kilkanaście płyt solowych z różnymi zespołami, m.in. Dżem w operze, Pamięci Pawła Bergera, 30 urodziny, Koncert dla Jacka Kaczmarskiego, Kocham piwo zespołu Big Cyc. Dewódzki przez kilka lat był wokalistą grupy Dżem, współpracował z nią od nagrania albumu Kilka zdartych płyt, do płyty Być albo mieć, która ukazała się w maju 2000 (w sumie 5 albumów).

Organizował i prowadził studenckie warsztaty muzyczne PKS w Krakowie i Młode Wilki w Warszawie, festiwal Song of Songs. Brał także udział w wielu innych przedsięwzięciach muzycznych, takich jak: Dzień Kotana, Przystanek Woodstock, WOŚP, Inwazja Mocy, Pomarańczowa Rewolucja, Festiwale: Tyski, w Węgorzewie, Opolu, Sopocie, Rock Autostrada oraz nagrał soundtrack do filmu Jacka Bromskiego To ja, złodziej.

W 2011 roku wystąpił w krótkometrażowym filmie w reżyserii Wiktora Kiełczykowskiego pt. Wataha, w którym gra jedną z głównych ról. Film miał swoją premierę w październiku 2011.

Jacek Dewódzki prowadzi swoją audycję w RadioWWW w każdy wtorek od 20:00 pt. Nocne kino z mandoliną.

Ten wieczór z pewnością nie będzie ociekał, najczęściej wyprodukowaną w Chinach, tandetą. Z całą stanowczością można stwierdzić, że będzie inny, wyjątkowy, dla zakochanych i poszukujących miłości. Jak samospełniająca się obietnica… po prostu będzie.

14 lutego 2014, godz. 20:00
Wstęp 15 zł
Bar Monika, Krosno, ul. Grodzka 17, tel. 13 432 17 32

bm

  • autor: bm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?