KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Miłość i kino? Walentynki w Heliosie

Co łączy miłość i kino? Oczywiście wielkie emocje! Walentynkowy repertuar, romantyczny konkurs oraz premierowe seanse - to wszystko czeka na Widzów, którzy odwiedzą kino Helios 14 lutego! Tego dnia na ekranach zagości miłość w wielu odmianach, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, a na zakochanych kinomanów czekać będzie filmowy konkurs, w którym można wygrać rowery dla dwojga!

REKLAMA


W najbardziej oczekiwanym filmie ostatnich miesięcy "Nowe oblicze Greya" Widzowie poczują czym jest miłość zmysłowa. Najnowszy film w reżyserii Kingi Dębskiej "Plan B" udowodni, że zawsze jest nadzieja i po burzy wyjdzie słońce. Widzowie, którzy wybiorą "Podatek od miłości" przekonają się, że czasami tani podryw może naprawdę drogo kosztować... Na miłośników Uniwersum Marvela  czeka drapieżna "Czarna pantera", a koneserów kina zachwyci "Disaster Artist", który udowodni, że najważniejsza jest miłość do sztuki i wierność swoim ideałom.

Każdy, kto odwiedzi kino Helios i kupi bilet na dowolny film grany 14 lutego, będzie mógł wziąć udział w walentynkowym konkursie dla zakochanych. Zadanie polegać będzie na wykonaniu zdjęcia prezentującego romantyczną scenę pary bohaterów z dowolnego filmu, którego tematyką jest miłość. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostanie najlepsze, a jego autorzy wygrają stylowe rowery dla dwojga!

Zaplanuj walentynkową randkę w kinie, weź udział w fotograficznej zabawie i wygraj modne rowery dla siebie i swojej połówki! Szczegóły repertuaru oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.helios.pl/walentynki2018

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?