Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

We wrześniu Europejski Tydzień Sportu

We wrześniu Europejski Tydzień Sportu Fot. msport.gov.pl

Zosia Klepacka, Jerzy Janowicz, Oktawia Nowacka, Czesław Lang, Marta Domachowska, Maciej Lepiato, Justyna Kozdryk i Artur Siódmiak to ambasadorowie Europejskiego Tygodnia Sportu.

REKLAMAJuż we wrześniu rusza Europejski Tydzień Sportu. To ogólnoeuropejskie wydarzenie powstało z myślą o wszystkich obywatelach, bez względu na wiek, pochodzenie czy poziom sprawności i realizowane jest pod hasłem #BeActive (Bądź Aktywny). Start: 10 września.  

- Inicjatywa została zapoczątkowana w 2015 roku i ma na celu wspieranie rozwoju sportu na poziomie najbliższym obywatelowi oraz zachęcanie do podejmowania aktywności fizycznej na każdym etapie życia - informuje Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.

Inicjatywa ma umożliwić współpracę osób prywatnych, organów publicznych, ruchów sportowych, organizacji społeczeństwa obywatelskiego i przedstawicieli sektora prywatnego.
 
- Założeniem działań jest zachęta skierowana do jak największej liczby podmiotów w celu organizacji wydarzeń sportowo-kulturalnych w ramach  Europejskiego Tygodnia Sportu, w terminie od 10 do 17 września - dodaje Waksmundzka-Szarek.

Informacje na temat planowanego ETS znajdziecie na stronie ministerstwa: msport.gov.pl. Natomiast wszystkie szczegóły dotyczące inicjatywy i tego, jak wziąć udział w wydarzeniu znajdą się na stronie poświęconej Europejskiemu Tygodniowi Sportu: etspolska.pl

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj