Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

W Rzeszowie eksperci opowiedzą o systemach bezpieczeństwa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

22 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce podczas konferencji "Nowoczesne systemy zarządzania bezpieczeństwem" eksperci zaprezentują najnowsze światowe rozwiązania w dziedzinie ochrony osób i mienia. Spotkanie jest skierowane do przedsiębiorców oraz placówek korzystających na co dzień z różnych form ochrony fizycznej i elektronicznej.

REKLAMAW dynamicznie rozwijającym i zmieniającym się świecie coraz częściej praktyczne zastosowanie znajdują nowoczesne technologie. Do lamusa odchodzą stosowane przez lata tradycyjne metody, a dużą część zadań przejmują zautomatyzowane systemy.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne
Mocno odczuwalne zmiany w tej dziedzinie dotyczą branży ochrony osób i mienia. Rozwiązania przygotowane z myślą o niej wykazują znacznie większą skuteczność w porównaniu do tradycyjnych metod działania.

Obecnie znacznie efektywniej można zapobiegać lub walczyć m.in. z takimi zjawiskami jak kradzieże, wandalizm, terroryzm, wypadki drogowe czy przemoc w szkole lub chuligaństwo.

- Tempo rozwoju systemów zarządzania bezpieczeństwem jest porównywalne do tego, które postępuje w dziedzinie rozwoju oprogramowania komputerowego oraz internetu. Jedna dekada w normalnym życiu to zaledwie trzy lata w świecie komputerów, a więc także systemów bezpieczeństwa. Postęp dokonany w ostatnich 10 latach jest największym w historii, a podejrzewam, że następny rok przyniesie zmiany rzędu trzech ostatnich lat - mówi Bogdan Porada, prezes firmy Security Office, który śledzi zmiany systemów zarządzania bezpieczeństwa od 27 lat.

Skutecznie i dokładnie
Konferencja skierowana jest przede wszystkim do zakładów pracy posiadających ochronę fizyczną, firm ubezpieczeniowych, banków, a także szkół i uczelni, urzędów, spółdzielni mieszkaniowych oraz projektantów i deweloperów. Wiele przydatnych informacji znajdą tam również osoby odpowiedzialne za obiekty podlegające ustawowo obowiązkowej ochronie oraz o szczególnym znaczeniu.

- Konferencja jest skierowana przede wszystkim do firm, które stosują różne formy i metody bezpieczeństwa zarówno z zakresu ochrony fizycznej jak i elektronicznej. W porównaniu do efektywności działań człowieka, profesjonalne systemy elektroniczne wykazują się znacznie większą skutecznością oraz dokładnością. To, czego może nie zauważyć portier, kamera lub właściwy czujnik zarejestruje, generując przy tym odpowiedni sygnał - komentuje Bogdan Porada.

Oprócz plenarnej części wydarzenia zaplanowana jest również część wystawiennicza, podczas której uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z praktycznym zastosowaniem prezentowanych systemów zabezpieczeń oraz porozmawiać indywidualnie z ekspertami.

PROGRAM:
- 10.00 - 10.30 - rejestracja uczestników,
- 10.30 - 10.45 - powitanie gości,
- 10.45 - 11.30 - Krzysztof Csiesielski, Prezes Zarządu DMSI SOFTWARE Sp. z o.o. / prezentacja systemu SAFESTAR - Nowoczesne rozwiązania w zintegrowanych systemach bez-pieczeństwa. Monitoring sygnałów alarmowych i wideo-weryfikacja,
- 11.30 - 11.45 - przerwa kawowa,
- 11.45 - 12.30 - Tomasz Migdał, General Manager oraz Łukasz Lik, Technical Manager HIKVISION POLAND Sp. z o.o. / prezentacja produktów HIKVISION - Innowacyj-ne i inteligentne systemy monitoringu wizyjnego,
- 12.30 - 13.15 - Grzegorz Chomej, Prezes Zarządu Chomtech.pl sp. z o. o. / prezentacja produktów Chomtech - Rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu, personalizacja kart,
- 13.15 - 13.30 - przerwa kawowa,
- 13.30 - 14.00 - przedstawiciel wydziału prewencji KWP Rzeszów / mapa zagrożeń bezpieczeństwa,
- 14.00 - zakończenie.

Organizatorem wydarzenia jest firma Security Office Sp. z o.o. Współorganizatorami jest Klaster EXPO Podkarpacie oraz Exacto Sp. z.o.o.

ms

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj