Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zabójstwo na zlecenie. Ofiarą padł pies

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policjanci z Brzozowa zatrzymali trzech mężczyzn zamieszanych w zabicie psa. Dwaj usłyszeli zarzut uśmiercenia zwierzęcia. Natomiast właściciel psa usłyszał zarzut podżegania do przestępstwa, bo jak się okazało, to on zlecił to "zadanie" swoim znajomym.

O zdarzeniu informuje brzozowska Policja. We wtorek (21 sierpnia) Policja otrzymała zgłoszenie o zabiciu psa w Górkach. Zwierzę zostało zatłuczone siekierą.

- Zgłaszający wskazał funkcjonariuszom strumyk, w którym leżało martwe zwierzę. Mundurowi szybko ustalili właściciela psa i dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym wydarzeniem - informuje KPP w Brzozowie.

Okazało się, że cała trójka była zamieszana w śmierć czworonoga, bo to sam właściciel zlecił swoim znajomym zabicie psa.

Powodem miała być rzekoma choroba psa, a ze względów finansowych 35-latek nie chciał skorzystać z usług weterynarza. Policjanci zabezpieczyli siekierę, która posłużyła 35 i 38-latkowi do uśmiercenia zwierzęcia.

- Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, w zależności od udziału w sprawie tj. zabicia psa i podżegania. Wszyscy przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia. Prokurator zastosował wobec nich policyjne dozory - informuje Policja.

Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem 35 i 38-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności, a 35-letniemu właścicielowi czworonoga do 3 lat.

red.

3 komentarzy

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj