Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Andrzej Duda gratulował Donaldowi Trumpowi z Rzeszowa

Andrzej Duda gratulował Donaldowi Trumpowi z Rzeszowa Fot. Tomasz Leyko / UMWP

W środę (16 listopada) wieczorem w urzędzie marszałkowskim w Rzeszowie z wizytą przebywał prezydent RP, Andrzej Duda. Prezydent z gmachu urzędu rozmawiał z prezydentem elektem USA, Donaldem Trumpem. Kancelaria prezydenta RP wydała komunikat.

REKLAMAW komunikacie czytamy:

Prezydent Andrzej Duda odbył w środę wieczorem rozmowę telefoniczną z prezydentem elektem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem. Prezydent RP pogratulował Donaldowi Trumpowi zwycięstwa w wyborach i wyraził wdzięczność za jego spotkanie z przedstawicielami Polonii w trakcie kampanii oraz przychylne słowa o Polsce. Prezydent elekt zapewnił Prezydenta RP, iż ceni polską społeczność w USA i jej wkład w rozwój amerykańskiego społeczeństwa i amerykańskiej gospodarki. Podkreślił znaczenie Polski jako sojusznika USA i dodał, że za jego administracji Polska może liczyć na Stany Zjednoczone w każdym aspekcie dwustronnej współpracy. Prezydent Andrzej Duda zaprosił Donalda Trumpa do złożenia wizyty w Polsce, a prezydent elekt zaprosił Prezydenta RP do Stanów Zjednoczonych.

Po rozmowie z Donaldem Trumpem w sali posiedzeń zarządu odbyło się krótkie spotkanie prezydenta RP, Andrzeja Dudy z wojewodą, Ewą Leniart, marszałkiem, Władysławem Ortylem oraz sekretarzem województwa, Lesławem Majkutem.

pd
Fot. Tomasz Leyko / UMWP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj