KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Spot z Sanoka wyróżniony na Camerimage

Sanok: sukces TV Galicja. Spot "Power dla młodych" wyprodukowany na zlecenie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy został wyróżniony podczas 24. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Camerimage" 2016.

REKLAMA


CAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce filmowej. Od 24 lat przyznaje nagrody dla najlepszych operatorów, etiud studenckich, filmów polskich, filmów dokumentalnych pełnometrażowych, filmów dokumentalnych krótkometrażowych, wideoklipów, debiutów operatorskich, debiutów reżyserskich, pilotów seriali (pierwszych odcinków), a od dwóch lat także spotów reklamowych poświęconych wykorzystywaniu unijnych pieniędzy.

W tym roku wśród laureatów znalazła się Telewizja Galicja. - Nasza redakcja została wyróżniona za spot "Power dla młodych" zrealizowany dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Jury doceniło nasz spot za świeże i kreatywne podejście do tematu funduszy europejskich - mówi Grzegorz Bończak, właściciel TV Galicja.
Wręczenie nagród w 24. edycji festiwalu odbyło się w sobotę w Operze Bydgoskiej. Autorką scenariusza jest Anna Sawa, specjalistka od kreatywnych projektów w TV Galicja.

- Przygotowany przez nas spot miał w prosty i przystępny sposób pokazać korzyści, jakie wynikają z projektów realizowanych w ramach programu PO-WER. Chcieliśmy trafić z przekazem do młodych osób/ w związku z czym spot musiał wbić się w konwencję młodzieżową, zainteresować i przykuć ich uwagę. Pokazując sukcesy innych chcieliśmy zmobilizować młode osoby do aktywności i pozyskiwania funduszy europejskich. Przekaz jest jasny - Ty też tak możesz - wyjaśnia Anna Sawa.

Zdjęcia do klipu zrealizowali Bartosz Frączek i Grzegorz Bończak. Bończak zajął się także montażem i postprodukcją.

pd/red.

  • autor: pd/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?