KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Garaż 2018" z udziałem "Siczki" w sanockim skansenie. Zgłoś kapelę!

"Garaż 2018" z udziałem "Siczki" w sanockim skansenie. Zgłoś kapelę! Fot. Jakub Radzięciak (archiwum isanok.pl)

Ruszają zapisy do trzeciej edycji przeglądu kapel "Garaż". Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja, wielki finał, w którym do wygrania są sesje nagraniowe w Radio Rzeszów i Studio Muzyczne "Stodoła", odbędzie się już 9 czerwca w sanockim skansenie. Wykonawców oceni "Siczka" z KSU.

REKLAMA


Zespoły, które chcą wziąć udział w przeglądzie, powinny najpóźniej do 30 maja przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. minimum jeden - maksimum trzy autorskie kompozycje w pliku mp3 oraz wypełniony formularz zawierający biografię wykonawcy, fotografię zespołu, liczbę osób w zespole, nazwisko osoby zgłaszającej oraz kontakt do zespołu. W temacie e-maila należy wpisać: Przegląd Zespołów Garażowych "Garaż 2018".

Zobacz: regulamin | karta zgłoszeniowa

Do konkursu mogą zgłaszać się kapele grające każdy rodzaj muzyki. Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator do finału zakwalifikuje maksymalnie 12 wykonawców.

Finałowy koncert, podczas którego jury wyłoni laureata konkursu, odbędzie się 9 czerwca w sanockim skansenie. Podczas finałowego koncertu zespoły zagrają po dwie autorskie kompozycje. Zwycięzcę wybierze pięcioosobowe jury, któremu przewodniczyć będzie wokalista grupy KSU, Eugeniusz "Siczka" Olejarczyk.

Zwycięska grupa w nagrodę będzie miała szansę nagrać swój autorski materiał w profesjonalnym studio nagraniowym Radia Rzeszów.

To druga edycja konkursu, który ma na celu popularyzację muzyki i udostępnienie sceny kapelom, które na co dzień grają w przysłowiowych garażach i piwnicach.
Pierwszą edycję przeglądu "Garaż" wygrał zespół Biegun Zachodni z Rzeszowa, ubiegłoroczną zespoły USS i AHANKARA, oba z Sanoka.

ms, pd
Fot. Martyna Sokołowska

  • autor: ms, pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?