Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

CWK w Jasionce uhonorowane Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2016

CWK w Jasionce uhonorowane Podkarpacką Nagrodą Gospodarczą 2016 Fot. materiały prasowe

21 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbyła się uroczysta gala XV edycji konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2016". CWK został doceniony przez kapitułę konkursu.

REKLAMACelem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. Podczas tegorocznej edycji CWK w Jasionce zostało uhonorowane nagrodą specjalną przyznawaną przez kapitułę w kategorii Wydarzenie Roku. Z rąk członków kapituły nagrodę odebrał prezes CWK, Kamil Szymański.

Konkurs od lat promuje najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwa regionu i stał się już symbolem wysokiej jakości produktów, usług oraz rzetelności i wiarygodności laureatów. "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" jest najważniejszym wyróżnieniem gospodarczym województwa podkarpackiego, a jej celem jest promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o dużym potencjale biznesowym.

Dotychczas przeprowadzono czternaście edycji konkursu, w których wzięło udział ponad 1500 przedsiębiorstw. Statuetką nagrodzono 130 firm, które dzięki posługiwaniu się tytułem laureata "Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej" promują swój pozytywny wizerunek i ugruntowują pozycję na rynku.

- Jesteśmy dumni, że potencjał CWK został doceniony przez kapitułę konkursu. Dzięki tej statuetce utwierdzamy się w przekonaniu, że budowa centrum  była istotnym dla rozwoju naszego województwa krokiem. Nagroda jest dla nas niezwykłą nobilitacją, gdyż umacnia ona pozytywny wizerunek naszego obiektu wśród klientów, partnerów biznesowych, władz samorządowych i środowisk gospodarczych - mówi Kamil Szymański, prezes Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce.

Centrum w Jasionce to największy kompleks konferencyjno-wystawowy w województwie. Nowoczesny, wielofunkcyjny budynek z imponującą szklaną kopułą od początku swojego istnienia stał się istotnym miejscem dla rozwoju nie tylko polskiej, ale i światowej gospodarki i nauki. Obiekt jest także centrum życia naukowego, towarzyskiego, osiągnięć technicznych i technologicznych województwa i stanowi doskonałe miejsce dla organizacji wszelkich konferencji, targów, szkoleń czy wystaw. Dzięki znakomitemu położeniu, nowoczesnym rozwiązaniom i szerokiej ofercie targowo-konferencyjnej CWK było do tej pory gospodarzem wielu istotnych wydarzeń, m.in. Forum Inteligentnego Rozwoju czy Kongresu 590. W najbliższych miesiącach odbędą się tu także m.in. Kongres Buisness without limits, EKOGALA - Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, Jarmark Świąteczny, Forum Europa-Ukraina 2017 oraz Aerospace & Defence Meetings Central Europe.

ps
Fot. materiały prasowe

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj