KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Podkarpacka Komisja Filmowa na targach FOCUS w Londynie

Podkarpacka Komisja Filmowa na targach FOCUS w Londynie Fot. FCP

6-7 grudnia Podkarpacka Komisja Filmowa weźmie udział w targach lokacji i usług filmowych FOCUS w Londynie. Wraz z sześcioma innymi komisjami, pod zwierzchnictwem Polskiej Komisji Filmowej, będzie promować Polskę jako miejsce o wysokim potencjale lokacyjnym, przyjaznym produkcjom zagranicznym.

REKLAMA


Na początku grudnia w Londynie odbędą targi lokacji i usług filmowych FOCUS. Polskę reprezentować będą wszystkie polskie komisje filmowe, które już po raz drugi organizują wspólne stoisko promujące polskie lokacje i branżę filmową.

W targach FOCUS. THE MEETING PLACE FOR INTERNATIONAL PRODUCTION wezmą udział komisje filmowe, producenci oraz dostawcy usług z ponad 55 krajów. Z wizytą w Londynie będzie również Podkarpacka Komisja Filmowa.

Wydarzenie obejmuje 30 paneli dyskusyjnych i prezentacji z udziałem ponad 70 profesjonalistów z branży filmowej, telewizyjnej i reklamowej. Poruszane będą takie tematy jak zachęty finansowe dla produkcji telewizyjnych, realizacja filmów w Azji czy produkcja filmów z małym budżetem w Londynie. Organizatorzy przewidzieli także wiele okazji do networkingu i nawiązywania nowych kontaktów.

- Jednym z naszych największych atutów są lokacje, których różnorodność i możliwości adaptacyjne nieodmiennie zachwycają filmowców zza granicy - mówi Anna E. Dziedzic z Film Commission Poland, koordynująca organizację wspólnego stoiska polskich komisji na targach FOCUS. - Jedziemy więc do Londynu uzbrojeni w mocną ofertę i chcemy zwrócić uwagę zagranicznych producentów na filmowe możliwości, jakie oferuje Polska. Co ważne, już po raz drugi łączymy siły i robimy to razem.

Stoisko POLISH FILM COMMISSIONS organizują wspólnie Film Commission Poland, Krakow Film Commission, Łódź Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Podkarpackie Film Commission, Poznan Film Commission, Silesia Film Commission oraz Wroclaw Film Commission.

Udział w charakterze uczestnika jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować. Informacje o programie, listę wystawców, listę panelistów oraz godziny otwarcia można znaleźć na stronie www.tlgfocus.com.

fcp/red.

  • autor: fcp/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?