KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Teraz Polska" - najwyższa jakość także z woj. podkarpackiego

Laureaci XXVI edycji konkursu. Laureaci XXVI edycji konkursu. Fot. materiały prasowe

Trwa XXVII edycja konkursu "Teraz Polska", w którym wyróżnione zostaną produkty i usługi o najlepszych walorach jakościowych, technologicznych i użytkowych.  Konkurs przeprowadzany jest  przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w trzech kategoriach: dla produktów i usług, dla gmin oraz dla przedsięwzięć innowacyjnych. Wnioski konkursowe przyjmowane będą do 23 stycznia 2017 r.

REKLAMA


Jak co roku, do Konkursu "Teraz Polska" mogą przystąpić firmy, zgłaszając produkty lub usługi o wysokiej jakości i innowacyjności. Organizowane są również oddzielne edycje dla gmin oraz jednostek badawczych, których innowacje zostały wprowadzone na rynek.  

Do tej pory województwo podkarpackie może pochwalić się wieloma laureatami, którzy wyróżniają się na tle konkurencji krajowej i zagranicznej pod względem jakości swoich usług i produktów.

- W konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który oferuje klientów wysokiej jakości produkty lub usługi. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwa - tłumaczy Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego. - Kryteria oceny są tak skonstruowane, że każda firma ma szansę na zwycięstwo, bez względu na wielkość zatrudnienia, kapitał czy osiągane zyski. Warunek jest jeden: najwyższa jakość! To ona decyduje o przyznaniu nagrody - dodaje.

Laureaci konkursu zyskują prawo posługiwania się Godłem "Teraz Polska", które na przestrzeni lat stało się synonimem najwyższej jakości. Wysoka rozpoznawalność znaku "Teraz Polska" wpływa pozytywnie na działania promocyjne firmy, na prestiż, a także na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa wśród klientów, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym.

- Teraz, gdy dla Polaków jakość zaczęła odgrywać najważniejszą rolę w procesie zakupowym, szczególnie ważne staje się odznaczanie tych naprawdę najwartościowszych produktów. Znak "Teraz Polska" umożliwia konsumentom szybką identyfikację najlepszych produktów w sklepach - tłumaczy Michał Lipiński, dyrektor konkursu "Teraz Polska". - Dla ponad 70% konsumentów Godło "Teraz Polska" jest gwarancją najwyższej jakości, a ponad 80% ankietowanych decyduje się na zakup produktów oznaczonych właśnie tym znakiem - dodaje.

Do tej pory z województwa podkarpackiego laureatami zostało 30 firm, gmin i instytucji, m.in.: TAURUS czy gmina Mielec.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ankietę rejestracyjną, która znajduje się na stronie www.terazpolska.pl lub skontaktować się z biurem fundacji, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwoniąc pod numer: 22 201 29 90, 22 826 01 91.

Anna Siedlińska | Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

  • autor: as | FPGP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?