Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Zima w regionach" w Mucznem w Bieszczadach

"Zima w regionach" w Mucznem w Bieszczadach Fot. Jacek Szarek

W pierwszy weekend lutego ekipa Telewizji Rzeszów realizująca program "Zima w regionach" ponownie zawita w Bieszczady. Tym razem widzowie z całej Polski będą mieli okazję zobaczyć relację z Mucznego, gdzie odbędzie się III Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra". W programie także o atrakcjach czekających na turystów w Centrum Promocji Leśnictwa oraz odwiedziny u najsłynniejszych mieszkańców tego terenu, czyli żubrów z zagrody pokazowej.

REKLAMAMuczne to miejscowość położona w dolinie górnego Sanu. Stąd turyści wyruszają na szlaki wiodące na połoniny i do dzikich ostępów, tzw. "Bieszczadzkiego worka". Niedaleko znajduje się słynna Zagroda Pokazowa Żubrów. Aby ułatwić zwiedzanie tej części Bieszczadów, w zeszłym roku w Mucznem utworzono Centrum Promocji Leśnictwa.

Podczas wizyty w obiekcie turyści mogą dowiedzieć się sporo o historii tych terenów i występującej tam faunie i florze oraz wyznaczyć trasy pieszych wycieczek. Muczne stało się też ośrodkiem przyciągającym narciarzy biegowych. 4 lutego po raz trzeci odbędzie się tam Bieszczadzki Bieg Narciarski "Tropem Żubra".

Telewizja Rzeszów zrelacjonuje jego przebieg, a gospodarze programu porozmawiają z uczestnikami i organizatorami imprezy. Będzie też okazja, aby dowiedzieć się, o trwającej właśnie akcji wypuszczania części żubrów z zagrody na wolność w celu odtworzenia stada, które kiedyś żyło w dolinie górnego Sanu.

Relacje z Mucznego na ogólnopolskiej antenie TVP3 i regionalnej antenie TVP3 Rzeszów w sobotę 4 lutego o godz. 11:20, 13:50 i 15:25 oraz w niedzielę 5 lutego o 11:50, 18:15 i 20:30.

Odcinki z Mucznego będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

mm

  • autor: mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj