KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

G2A Arena miejscem największego spotkania profesjonalistów z branży lotniczej

G2A Arena miejscem największego spotkania profesjonalistów z branży lotniczej Fot. archiwum G2A Arena

G2A Arena już wkrótce stanie się najbardziej gorącym miejscem na lotniczej mapie świata. W dnia 9-11 maja w G2A Arena odbędzie się II edycja Aerospace & Defense Meeting Central Europe - Rzeszów. Wśród uczestników spodziewać się można kluczowych graczy ze świata lotniczego jak Airbus, Boeing, Lockheed Martin, Bell Helicopter.

REKLAMA


Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Jasionce na 3 dni stanie się miejscem spotkań profesjonalistów z branży lotniczej, kosmicznej i zbrojeniowej. Liczne udogodnienia, którym dysponuje obiekt stworzą wyjątkową okazję do nawiązania oficjalnych kontaktów, jak i prowadzenia kuluarowych rozmów biznesowych.

- Jestem przekonany, że doświadczenie którym dysponujemy jako organizatorzy techniczni tego wydarzenia i możliwości naszego obiektu pozwolą na stworzenie unikalnej atmosfery dla naszych gości. Zależy nam, aby pokazać w pełni potencjał jakim dysponujemy, aby miejsce to na długo zapadło w pamięci, jako konferencyjna wizytówka regionu odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających klientów - mówi Kamil Szymański, prezes zarządu CWK Operator - spółki zarządzającej obiektem G2A Arena.

Celem spotkania Aerospace & Defense Meeting Central Europe - Rzeszów jest nawiązanie relacji biznesowych pomiędzy polskimi i międzynarodowymi kontrahentami w obszarze przemysłu branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego oraz zbadanie możliwości biznesowych i inwestycyjnych w regionie.

W programie przewidziano m.in. panel dyskusyjny poświęcony polityce łańcucha dostaw i zamówień dla międzynarodowych producentów OEM (producentów oryginalnego wyposażenia), liczne spotkania biznesowe typu one-to-one oraz warsztaty biznesowe. Tego typu spotkania stwarzają doskonałe możliwości dla profesjonalistów, którzy mogą podzielić się wiedzą, doświadczeniem i informacjami na temat rynkowych trendów, nowinkami technicznymi i technologicznymi, czy o współpracy z nauką i osiągnięciach w tym zakresie.

Koncept konferencji Aerospace & Defense Meeting Central Europe - Rzeszów umożliwia doprowadzenie do najbardziej efektywnych spotkań biznesowych dla producentów, dostawców, inżynierów oraz całych zespołów profesjonalistów w branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego. W jednym miejscu i czasie prowadzone są rozmowy potencjalnych partnerów biznesowych, omówienie możliwości rozwoju oraz nawiązanie przyszłej współpracy.

Województwo Podkarpackie, jako jedyne w kraju określiło Lotnictwo i Kosmonautykę jako swoją inteligentną specjalizację w Regionalnej Strategii Innowacji. Na inwestowanie w regionie zdecydowali się m.in. tacy międzynarodowi producenci OEM (producentów oryginalnego wyposażenia), jak: Airbus Group, Boeing, Sikorsky, Pratt&Whitney, Augusta Westland, Safran, Dessault Aviation, itd.

Dlatego też miejsce tego jednego z najważniejszych spotkań biznesowych przemysłu branży cywilnej i obronnej przemysłu lotniczego wybrano nieprzypadkowo. Naturalnym wyborem było, aby taka impreza odbyła się w najnowocześniejszym obiekcie konferencyjnym w regionie - G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem. Wśród uczestników wydarzenia spodziewać się można największych firm z Doliny Lotniczej, takich jak: Polskie Zakłady Lotnicze w Mielcu, Pratt & Whitney Rzeszów S.A, Pratt & Whitney Kalisz, WSK "PZL - Świdnik", MTU Aero Engines Polska, Safran Transmission Systems Poland, Hamilton Sundstrand Poland, Goodrich Aerospace Poland, Avio Polska, Heli One Poland.

Spółka zarządzająca obiektem G2A Arena liczy, że dzięki dobrze układającej się współpracy z władzami województwa, ambitnych planów obu partnerów i determinacji w dostarczaniu najwyższej jakości usług, tego typu wydarzenia, wejdą na stałe do kalendarza eventów Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w podrzeszowskiej Jasionce.

wo/G2A Arena

  • autor: wo/G2A Arena

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?