KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

PODKARPACIE: Rzeszów będzie miał nowe zdjęcia w Street View

PODKARPACIE: Rzeszów będzie miał nowe zdjęcia w Street View Źródło: Google Street View 2014

Wkrótce na ulicach Rzeszowa będzie można zobaczyć charakterystyczny pojazd Google Street View. Mapa stolicy Podkarpacia zostanie zaktualizowana, pojawią się nowe zdjęcia, poprawi się jakość.

REKLAMA


Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google. W ciągu kilku najbliższych dni samochody Street View ponownie wyjadą na ulice polskich miast. Będzie je można zobaczyć także w stolicy Podkarpacia. To część aktualizacji Street View przeprowadzanej w Polsce.

Dzięki tym przejazdom na Mapach Google zostaną zamieszczone najnowsze zdjęcia, znacznie poprawi się także jakość map. To, czy samochody Street View pojawią się w danym miejscu, zależy od wielu czynników, między innymi warunków pogodowych i logistycznych.

Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne fotografie wykonywane z samochodów powstały w 2014 roku. Zobacz jak teraz wygląda Rzeszów na Mapach Google.

Na zdjęciach Street View twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów powinny być rozmyte. Jeżeli jednak zauważycie jakiś błąd, możecie łatwo wskazać zdjęcia, które z jakiegoś powodu uznajecie za nieodpowiednie, klikając link "Zgłoś problem" znajdujący się w prawym dolnym rogu w wersji Map Google dla komputerów.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?