Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

PODKARPACIE: dwaj mężczyźni zatrzymani za napad na bank

PODKARPACIE: dwaj mężczyźni zatrzymani za napad na bank Fot. KMP Rzeszów

Policja w Przemyślu zatrzymała mężczyzn podejrzanych o napad na bank przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie. Mężczyźni zastraszyli kasjerkę nożem i ukradli kilkanaście tysięcy złotych. Okazało się, że jeden z zatrzymanych podejrzany jest o podobny napad w Stalowej Woli.

REKLAMAPolicjanci z rzeszowskiej komendy miejskiej wyjaśniali sprawę napadu na placówkę banku, do którego doszło w lutym przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie.

- Rozboju dokonało dwóch mężczyzn. Po zastraszeniu kasjerki ukradli z placówki kilkanaście tysięcy złotych. Nad sprawą pracowali policjanci z wydziału kryminalnego i dochodzeniowego rzeszowskiej komendy. Prokurator wszczął w tej sprawie śledztwo - informuje komenda wojewódzka Policji.
 
Funkcjonariusze wytypowali potencjalnych sprawców. To dwaj mieszkańcy Przemyśla w wieku 42 i 19 lat. W czwartek w Przemyślu "kryminalni" zatrzymali obydwu podejrzewanych.

Policjanci wyjaśniający sprawę rozboju w Rzeszowie ustalili, że najpierw do banku wszedł młodszy z podejrzanych. Mężczyzna sprawdził ilu pracowników jest w banku. Po nim do placówki wszedł 42-latek. Grożąc kasjerce nożem dokonał kradzieży pieniędzy.
 
Sprawa potoczyła się szybko
W czwartek prokurator przedstawił 42-latkowi zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W piątek zarzut usłyszał 19-latek. W sobotę, na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanych areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj