KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jarosław: 22-latek zatrzymany za 50 gram marihuany

Jarosław: 22-latek zatrzymany za 50 gram marihuany Fot. KKP Jarosław

Mieszkaniec Jarosławia w swoim pokoju przechowywał susz konopi indyjskich. Policyjny tester potwierdził, że to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. To nie pierwszy raz, gdy Policja znalazła przy nim narkotyki.

REKLAMA


Policjanci przypuszczali, że 22-letni mieszkaniec Jarosławia może posiadać środki odurzające. W piątek (3.06) policjanci weszli do pokoju wynajmowanego przez mężczyznę w jednym z domów na terenie Jarosławia.
- Podczas przeszukania w szufladzie szafy ujawnili susz zawinięty w srebrną folię. Kolejne porcje suszu konopi indyjskich mężczyzna przechowywał w plastikowym pojemniku na półce szafki, a także w swoim portfelu - informuje komenda powiatowa Policji w Jarosławiu.

22-latek został zatrzymany, a policyjny tester potwierdził, że ujawnione ponad 37 gram suszu to marihuana.

To nie pierwszy raz, gdy Policja znajduje narkotyki przy tym mężczyźnie. Pod koniec kwietnia policjanci znaleźli w zajmowanym przez 22-latka pokoju 12 woreczków z suszem marihuany. Podczas przeszukania znaleziono wtedy ponad blisko 12 gram marihuany.

W sobotę (4.06) mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania blisko 50 gram środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?