KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

25-latek z Jasła zatrzymany przez antyterrorystów

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Antyterroryści zatrzymali 25-latka, który zamknął się w mieszkaniu w Jaśle. Mężczyzna miał dziś zostać doprowadzony do zakładu karnego.

REKLAMA


We wtorek (14.06) funkcjonariusze z Jasła mieli doprowadzić mężczyznę do zakładu karnego, celem odbycia 1,5 roku kary za znęcanie się nad byłą konkubiną.

25-latek nie otworzył funkcjonariuszom drzwi mieszkania, w którym przebywał. - Zamknął się w swoim mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Razem z nim w mieszkaniu przebywały jego matka i babcia - informuje KWP Rzeszów.

Jak informuje Policja, mężczyzna wcześniej wyszedł na balkon i trzymając w ręku nóż groził, że zrobi krzywdę sobie i swoim krewnym, po czym wrócił do mieszkania. Razem z nim w mieszkaniu przebywały jego matka (57 lat) i babcia (77 lat).

W bloku został odcięty gaz i prąd. Na miejscu pracowali policyjni negocjatorzy. - Ponieważ policyjne negocjacje nie przyniosły spodziewanego rezultatu, około godz. 18 podjęto decyzję o siłowym wejściu do mieszkania. 25-letni mieszkaniec Jasła został zatrzymany przez policyjnych antyterrorystów. Podczas akcji nikt nie doznał obrażeń - informuje podkarpacka Policja.

mg

  • autor: mg

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?