KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Folusz: nastolatek wjechał w pieszych

Folusz: nastolatek wjechał w pieszych Fot. KPP Jasło

Wypadek w Foluszu na drodze wojewódzkiej nr 993. Jadący w kierunku Gorlic osobowy Ford potrącił poruszających się poboczem pieszych. Potrącony mężczyzna znalazł się na masce samochodu i dopiero po przejechaniu kilkunastu metrów upadł na jezdnię.

REKLAMA


20 lipca po godz. 19, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Foluszu. - Interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że kierujący Fordem Focusem, 18-letni mieszkaniec gminy Dębowiec, jechał drogą wojewódzką nr 993 od Nowego Żmigrodu w kierunku Gorlic. W momencie, gdy podjeżdżał na wzniesienie, prawdopodobnie został oślepiony przez słońce i wjechał w idących poboczem pieszych - informuje komenda powiatowa Policji w Jaśle.

Na miejscu ustalono, że poszkodowani to małżeństwo, 53-letni mieszkańcy gminy Dębowiec, którzy poruszali się prawą stroną jezdni prowadząc rowery. W wyniku potrącenia 53-letnia kobieta wraz z rowerem wpadła do przydrożnego rowu, mężczyzna znalazł się na masce samochodu i po przejechaniu kilkunastu metrów upadł na jezdnię.

- Piesi z obrażeniami trafili do jasielskiego szpitala. Na miejscu zabezpieczono ślady, wykonano oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Kierujący Fordem mężczyzna był trzeźwy, podobnie jak 53-letnia kobieta. Natomiast od mężczyzny, który został przewieziony do szpitala pobrano krew do badań na zawartość alkoholu - informuje KPP w Jaśle.

KPP Jasło/red.

  • autor: KPP Jasło/red.

1 komentarz

  • Yeri tm

    Mam nadzieję, ze wszyscy wrócą do zdrowia.
    Ale ciekawe, ze jakby kierowca był muslimem, to pewnie nie "nastolatek wjechałby w pieszych", tylko "Ford wjechałby w pieszych" :p

    Zgłoś nadużycie Yeri tm sobota, 23, lipiec 2016 06:22 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?