KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje pasażer Volvo

Wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje pasażer Volvo Fot. materiały KMP Rzeszów

Jedna osoba zginęła w czołowym zderzeniu Volvo z BMW w Głogowie Małopolskim. Jak doszło do zderzenia? Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

REKLAMA


Do wypadku doszło w poniedziałek (17 października) po godz. 1. Na obwodnicy czołowo zderzyły się osobowe Volvo i BMW. Wstępny przebieg wypadku ustalono na podstawie relacji jednego z uczestników, 24-letniego kierowcy Volvo.

- Kierujący Volvo jadąc w kierunku Rzeszowa zauważył, że nadjeżdżające z przeciwnego kierunku BMW zjechało na jego pas ruchu. Chcąc uniknąć zderzenia 24-latek zjechał na przeciwny pas. W tym momencie kierujący BMW wrócił na swój pas, gdzie doszło do zderzenia samochodów - informuje KMP Rzeszów.

Śmierć na miejscu poniósł pasażer Volvo, 24-letni mężczyzna. Podróżujący Volvo to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. BMW kierował 21-latek z Kolbuszowej.

- Ponieważ mężczyzna odmówił poddania się badaniu trzeźwości, pobrano od niego krew. Krew pobrano również od kierującego Volvo. Decyzją prokuratora ciało zmarłego mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań - informuje rzeszowska Policja.

pd
Fot. materiały KMP Rzeszów

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?