Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

PODKARPACIE: Strzelał do psa

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

69-latek z Sanoka usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Mężczyzna postrzelił psa z wiatrówki. Za to przestępstwo przewiduje się karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

REKLAMA- Sanoccy policjanci prowadzili postępowanie w sprawie znęcania się nad zwierzęciem. W ubiegłym roku, na terenie jednej z miejscowości w gminie Sanok, na prywatnej posesji doszło do postrzelenia psa. Ranne zwierzę przewieziono do lecznicy. Na szczęście udało się mu pomóc. Właścicielka psa złożyła w tej sprawie zawiadomienie - relacjonują policjanci z komendy powiatowej Policji w Sanoku.

Funkcjonariusze prowadzący postępowanie podejrzewali, że do zwierzęcia mógł strzelać 69-letni mężczyzna. Już wcześniej przejawiał niechęć do psa. Należącą do mężczyzny wiatrówkę została zabezpieczona. Badania balistyczne potwierdziły, że to właśnie z niej oddano strzał.

69-latek usłyszał już zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Materiały w tej sprawie zostały już przesłany do sądu. Za ten czyn ustawa o ochronie zwierząt przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj