KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o napaści na kobiety w Rzeszowie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o napastowanie kobiet w Rzeszowie. Jest nim 27-latek z tej samej miejscowości. Sprawa trafiła do prokuratury. Przesłuchano już siedem kobiet.

REKLAMA


23 marca Policja uzyskała pierwsze informacje o mężczyźnie, który atakował kobiety w Rzeszowie. - Jak ustalono, dwa dni wcześniej w nocy przy ulicy Granicznej napastował 22-latkę. Informacje o zdarzeniu pokrzywdzona opublikowała na portalu społecznościowym. Policjanci nawiązali z nią kontakt. Opierając się na zebranych informacjach funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie tożsamości mężczyzny - informuje rzeszowska Policja.

W czwartek przyjęto zawiadomienie od 22-latki. W charakterze świadka przesłuchano trzy inne kobiety, które zgłosiły się do komisariatu. Wszystkie otrzymały status osób pokrzywdzonych. Jak dodają policjanci z Rzeszowa, każda z nich była zaczepiana przez nieznanego im mężczyznę.

Ustalono, że napastnik mógł dopuścić się wobec 22-latki innej czynności seksualnej, została też przez niego uderzona.

W kolejnym dniu do komisariatu na Nowym Mieście zgłosiły się trzy kolejne kobiety. Z ich relacji wynikało, że mężczyzna zaczepiał je słownie, proponując spotkanie.

Podczas prowadzonych czynności wytypowano, że podejrzanym mężczyzną może być mieszkaniec Rzeszowa. Działania podjął również wydział kryminalny. Rysopis podejrzanego został przekazany policyjnym patrolom. Funkcjonariusze swoją uwagę skupili na rejonie, gdzie doszło do większości zgłoszonych zdarzeń.

30 marca policjanci z rzeszowskiego komisariatu na Nowym Mieście zatrzymali podejrzewanego o napaści. - 27-letni mieszkaniec Rzeszowa od kilku dni ukrywał się. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz policjanci uzupełniają materiał dowodowy. 27-latek zostanie doprowadzony do prokuratury, tam usłyszy zarzuty - informuje KMP Rzeszów.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi rzeszowska prokuratura rejonowa.

mg

  • autor: mg

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?