KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie młode osoby

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W niedzielę rano doszło do dwóch tragicznych wypadków na Podkarpaciu. W podjarosławskim Makowisku zginął 16-latek, który prawdopodobnie kierował Mitsubishi. W Komborni nietrzeźwy kierowca osobówki uderzył w drzewo. Zderzenia nie przeżył 24-letni pasażer.

REKLAMA


25 czerwca, po godz. 5, dyżurny jarosławskiej Policji przyjął zgłoszenie o wypadku na lokalnej drodze w Makowisku.

- Wstępnie ustalono, że samochodem jechały trzy młode osoby. Za kierownicą Mitsubishi Pajero siedział prawdopodobnie 16-latek. Niewykluczone, że wskutek niedostosowania prędkości samochód dachował, a przewracając się przygniótł chłopca. Jeden z pasażerów trafił do szpitala, drugiemu nic poważnego się nie stało - informuje KWP Rzeszów.

Niespełna pół godziny później (około godziny 5.30) w Komborni (powiat krośnieński) kierujący Fordem Fiestą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 20-letni kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Okoliczni mieszkańcy bardzo szybko zareagowali, wezwali służby, a sami udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym. Pomimo reanimacji, 24-letni pasażer nie przeżył wypadku. Ranny został drugi z pasażerów, 26-latek. O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Kierowca był pijany. Pasażer nie żyje

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?