Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie młode osoby

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W niedzielę rano doszło do dwóch tragicznych wypadków na Podkarpaciu. W podjarosławskim Makowisku zginął 16-latek, który prawdopodobnie kierował Mitsubishi. W Komborni nietrzeźwy kierowca osobówki uderzył w drzewo. Zderzenia nie przeżył 24-letni pasażer.

REKLAMA25 czerwca, po godz. 5, dyżurny jarosławskiej Policji przyjął zgłoszenie o wypadku na lokalnej drodze w Makowisku.

- Wstępnie ustalono, że samochodem jechały trzy młode osoby. Za kierownicą Mitsubishi Pajero siedział prawdopodobnie 16-latek. Niewykluczone, że wskutek niedostosowania prędkości samochód dachował, a przewracając się przygniótł chłopca. Jeden z pasażerów trafił do szpitala, drugiemu nic poważnego się nie stało - informuje KWP Rzeszów.

Niespełna pół godziny później (około godziny 5.30) w Komborni (powiat krośnieński) kierujący Fordem Fiestą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. 20-letni kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Okoliczni mieszkańcy bardzo szybko zareagowali, wezwali służby, a sami udzielili pierwszej pomocy poszkodowanym. Pomimo reanimacji, 24-letni pasażer nie przeżył wypadku. Ranny został drugi z pasażerów, 26-latek. O tym zdarzeniu pisaliśmy tutaj: Kierowca był pijany. Pasażer nie żyje

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj