KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

PODKARPACIE: Motocykliści dotkliwie pobili kierowcę

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum KMP Przemyśl

Kilka dni temu w Ciemięrzowicach (pow. przemyski) dwaj motocykliści zaatakowali mężczyznę, który chciał im zwrócić uwagę, przewrócili go na ziemię i kopali.

REKLAMA


O zdarzeniu poinformowano przemyską policję w sobotę (2 września).

- Z informacji wynikało, że dwóch mężczyzn jadących na motocyklu typu cross, zajechało drogę kierującemu Kią. Samochodem jechało małżeństwo. Kiedy kierowca zatrzymał pojazd, aby zwrócić uwagę motocyklistom, został zaatakowany. Napastnicy przewrócili mężczyznę na jezdnię, po czym zaczęli go kopać. 60–latek został ranny, z obrażeniami głowy został przewieziony do przemyskiego szpitala - informuje KMP w Przemyślu.

Ustalenie sprawców było trudne, bo w chwili zdarzenia napastnicy mieli na głowach kaski, a same motocykle nie miały tablic rejestracyjnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli szereg śladów. Przez kolejne dni prowadzili szeroko zakrojone czynności. Szukali informacji pozwalających ograniczyć krąg osób podejrzanych. W zainteresowaniu byli posiadacze charakterystycznych, opisanych przez świadków, motocykli. W konsekwencji działania te doprowadziły do dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu przemyskiego w wieku 18 i 24 lat.

Obaj już zostali zatrzymani, przebywają w policyjnym areszcie. Zebrane przez śledczych z komisariatu Policji w Żurawicy dowody, pozwoliły na przedstawienie im zarzutów popełnienia przestępstwa. Będą odpowiadać za pobicie.

pd, (ms, KMP Przemyśl)

 • autor: pd, (ms, KMP Przemyśl)

5 komentarzy

 • jasiek z krosna

  za** takiego dziada

  Zgłoś nadużycie jasiek z krosna środa, 27, wrzesień 2017 02:49 Link do komentarza
 • toma

  Tak tak - ja też słyszałem że scenariusz był inny. Podobno to 60-latek zajechał im drogę Kią crossową bez numerów ,a jak chcieli mu zwrócić uwagę, to przewrócił ich na ziemię i kopał po głowie. Podobno że w chwili tego zajścia 60-latek razem z żoną mieli na głowie kaski. - Co za brak kultury, i to w tym wieku.

  Zgłoś nadużycie toma wtorek, 12, wrzesień 2017 08:03 Link do komentarza
 • Gibalski

  Motocykliście nie wolno zwrócić uwagi bo zaraz obraza majestatu, mordobicie, kopanie leżącego itp. Co im będzie jakiś 60-letni zgred zwracał uwagę, przecież to oni rządzą na drodze i koniec. Takie jest myślenie dzisiejszej gówniarzerii. Ludzie do czego to dochodzi? Wiele pochwał należy się policji za to, że nie olali tematu zamiatając go pod dywan. Dziękujemy szanownej policji za wykrycie sprawców.
  Teraz niezawisły sąd powinien bardzo surowo osądzić bandziorów, nie stosując żadnej taryfy ulgowej typu: młody wiek sprawców i okazanie skruchy.
  Takie kanalie mają znać swoje miejsce w szeregu.

  Zgłoś nadużycie Gibalski poniedziałek, 11, wrzesień 2017 21:33 Link do komentarza
 • Irek

  Nieważne kto komu zajechał, ale dwóch młodych byczków na jednego 60 - latka to przesada.

  Zgłoś nadużycie Irek poniedziałek, 11, wrzesień 2017 18:51 Link do komentarza
 • Motorider

  Znając życie, scenariusz był zupełnie inny.. Ale wiadomo, motocykliści zawsze winni :) A może to kierowca im zajechał ?

  Zgłoś nadużycie Motorider poniedziałek, 11, wrzesień 2017 17:20 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?