Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

PODKARPACIE: Dwóch pijanych kierowców. Tylko jeden samochód

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali jednym samochodem. Obaj byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia pojazdów, drugi był tylko "po użyciu alkoholu".

REKLAMA


1 listopada w Racławicach (powiat niżański), w rejonie cmentarza uwagę policjantów zwróciła osobowa Skoda.

- Ze względu na duże natężenie ruchu w pobliżu nekropolii, funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli w sąsiedniej miejscowości - informuje KPP w Nisku.

Policjanci zwrócili uwagę, że dwaj mężczyźni będący w pojeździe zamienili się miejscami. Z parkingu przy cmentarzu Skodą kierował 19-latek, a podczas kontroli za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna ma także sądowy zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do 2020 roku.

Na miejscu pasażera siedział 19-letni mieszkaniec Rudnika nad Sanem. Młody mężczyzna prawo jazdy miał zaledwie od roku. Badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy. Skoda została odholowana na parking strzeżony. Mężczyźni staną przed sądem.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj