KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

PODKARPACIE: Dwóch pijanych kierowców. Tylko jeden samochód

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali jednym samochodem. Obaj byli nietrzeźwi. Jeden z nich miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia pojazdów, drugi był tylko "po użyciu alkoholu".

REKLAMA


1 listopada w Racławicach (powiat niżański), w rejonie cmentarza uwagę policjantów zwróciła osobowa Skoda.

- Ze względu na duże natężenie ruchu w pobliżu nekropolii, funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli w sąsiedniej miejscowości - informuje KPP w Nisku.

Policjanci zwrócili uwagę, że dwaj mężczyźni będący w pojeździe zamienili się miejscami. Z parkingu przy cmentarzu Skodą kierował 19-latek, a podczas kontroli za kierownicą siedział 24-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna ma także sądowy zakaz kierowania pojazdami, który obowiązuje go do 2020 roku.

Na miejscu pasażera siedział 19-letni mieszkaniec Rudnika nad Sanem. Młody mężczyzna prawo jazdy miał zaledwie od roku. Badanie wykazało 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy. Skoda została odholowana na parking strzeżony. Mężczyźni staną przed sądem.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?