Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Plaza Rzeszów sponsorem 4. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie

Plaza Rzeszów sponsorem 4. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie Fot. CH Plaza Rzeszów

11 listopada w Rzeszowie odbędzie 4. PKO Bieg Niepodległości. Po raz kolejny sponsorem i partnerem tego przedsięwzięcia została rzeszowska Plaza.

REKLAMA4. Bieg Niepodległości w Rzeszowie organizowany jest w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Już po raz kolejny - jednym z głównych sponsorów imprezy zostało CH Plaza Rzeszów. Dzięki temu start i meta Biegu Niepodległości będzie miał miejsce na ul. Rejtana przed wejściem do rzeszowskiej Plazy. W centrum mieścić się będzie także biuro zawodów.

Bieg Niepodległości w Rzeszowie rozpocznie się w piątek 11 listopada 2016 r. punktualnie o godzinie 12:00.
 
Dla uczestników biegu przygotowano wiele nagród. Oprócz m.in. pucharów i niespodzianki dla zawodników przewidziano nagrody pieniężne. Zwycięzca otrzyma 2 tysiące złotych.
 
Akcent niepodległościowy
Każdy z zawodników otrzyma białą lub czerwoną koszulkę tak, aby na starcie ułożona została gigantyczna, żywa polska flaga.
 
Sportowy i zdrowy tryb życia
Bieg Niepodległości w Rzeszowie to kolejna inicjatywa Centrum Handlowego Plaza Rzeszów mająca na celu promowanie sportowego i zdrowego trybu życia. Jest też jedną z wielu inicjatyw sportowych wspieranych przez rzeszowską Plazę. Centrum było partnerem m.in. dwóch poprzednich edycji Biegu Niepodległości oraz Super Puchar Polski Kobiet w Bilard Why not holidays. Plaza w ostatnim czasie mocno sprofilowała swoją ofertę w kierunku sportowym poprzez obecność takich marek jak Decathlon, CityFit, Martes Sport czy Protein Bar.

ks

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj