KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sukcesy krośnieńskich zawodników w Judo

Sukcesy krośnieńskich zawodników w Judo Fot. archiwum

Sukces krośnieńskich judoków w Jaśle. Na macie stanęło około 300 zawodników z całej Polski i z poza naszego kraju. Dla większości naszych reprezentantów był to pierwszy start na tak dużej imprezie. Zawodnicy krośnieńskiego klubu wywalczyli czołowe lokaty w swoich kategoriach.

8 marca br. odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Jasła w Judo. Zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy "Akademia Sportów Walki - Judo Jasło".

Turniej miał międzynarodową obsadę, na macie walczyły ekipy z Rumunii, Słowacji, Ukrainy i kilku bardzo mocnych klubów z Polski. Na starcie pojawiło się ponad 300 zawodników.

Bardzo dobrze walczyli zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Sportowego BUDO. Podopieczni Pawła Jurysia  zdobyli w swoich kategoriach wagowych czołowe lokaty, natomiast  w punktacji drużynowej na 25 ekip przypadło im 12 miejsce. Dla większości był to pierwszy start na tak dużej imprezie sportowej.