Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Podkarpackie Lato z Golfem

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Ostatnie trzy weekendy wakacji upłyną na Podkarpaciu pod znakiem golfa. To właśnie wtedy odbędzie się tam turniej Pitch& Putt o tytuł "Master of Short Game 2015".

REKLAMAWakacje - to czas podróży, zwiedzania i odkrywania nowych zakątków. Nadchodzące wydarzenie może stać się doskonałą okazją do poznania podkarpackich ośrodków - nie tylko golfowych. Oferta skierowana jest bowiem zarówno do golfistów, jak i do osób im towarzyszących. To właśnie dla nich zaplanowano liczne atrakcje zapewniające dużą dawkę wrażeń.

Regulamin turnieju przewiduje klasyfikację zarówno osób początkujących, jak i wytrawnych graczy, a specjalny system punktacji pozwoli na wyrównanie szans zawodników z różnymi HCP. To właśnie dzięki niemu na polu golfowym będą mogły zmierzyć się osoby z Zieloną Kartą oraz ci, którzy nie mają oficjalnego HCP w Polskim Związku Golfa.

Turnieje przewidziane są jako wydarzenia dwudniowe, z atrakcyjnym programem rekreacyjnym dla osób towarzyszących. Pierwszy z nich odbędzie się 15-16.08 w Short Golf Academy w Głogowie Małopolskim, następnie 22-23.08 przeniesiemy się do Arłamów Golf Club, a 29-30.08 do Zamkowej Akademii Golfa w Baranowie Sandomierskim.

Finał turnieju o tytuł "Master of Short Game 2015" odbędzie się w Golf Course SPAR w Trzcianie. Regulaminy poszczególnych rozgrywek, warunki uczestnictwa, opłaty, jak również oferta pobytowo-rekreacyjna dla osób towarzyszących, umieszczone zostaną na stronach internetowych klubów. Na zwycięzców czekały będą nagrody w następujących kategoriach: junior, senior, kobiety i mid-amatorzy, a także autorski puchar Ryszarda Miklasa.

Podkarpackie Lato Golfowe to doskonała okazja nie tylko do tego, by podczas zdrowej rywalizacji sprawdzić swoich sił w tej dyscyplinie sportu, ale przede wszystkim do tego, by poznać nowe rejony Polski oraz spędzić czas z bliskimi.

ntw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj