Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Siatkarze zapraszają na bal karnawałowy dla miłośników sportu

Już 6 lutego odbędzie się w Krośnie Bal Karnawałowy Miłośników Sportu. Będzie to czas wspólnej zabawy zawodników i kibiców. Organizatorzy zapowiadają, że Bal na stałe wpisze się w kalendarz imprez w Krośnie.

REKLAMA


- Jako KSS Karpaty Krosno podjęliśmy się organizacji kolejnego niezwykłego wydarzenia. Jest to Bal Karnawałowy Sympatyków Sportu, który odbędzie się 6 lutego w Sali Marmurowej basenu w Turaszówce - zapowiada Dariusz Jurczak z KSS Karpaty Krosno.

Bal adresowany jest nie tylko do zawodników, trenerów, czy działaczy sportowych ale przede wszystkim do wszystkich kibiców z Krosna i okolic.

- Chcemy, aby bal ten był okazją do spotkania się i wspólnej zabawy całego środowiska sportowego w Krośnie i okolicach. Mamy nadzieję, że będzie to czas, w którym bez względu na uprawiane na co dzień dyscypliny sportowe będziemy mogli wszyscy miło spędzić czas, wymienić poglądy, spostrzeżenia i doświadczenia, a przede wszystkim miło spędzić ostatnie chwile karnawału - mówi Dariusz Jurczak.

Organizatorzy chcą, by bal był czasem wspólnej zabawy kibiców ze sportowcami. - Będzie można zrobić sobie wspólne fotografie czy zwyczajnie potańczyć - dodaje Dariusz Jurczak.

Organizatorzy zapowiadają bogate menu, wspaniałą oprawę muzyczną (zagra DJ) i niesamowitą atmosferę. Przewidziane są też dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

- Wszystkich sportowców i kibiców zapraszamy ze swoimi partnerkami i partnerami. Chcielibyśmy, aby nasza inicjatywa na stale wpisała się w kalendarz imprez w Krośnie - zaprasza Dariusz Jurczak.

Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce: Sala Marmurowa przy ul. Sportowej (Basen - Turaszówka)
Start: godz. 19.00
Bilety: 80 zł./os. do nabycia w kasach Basenów przy ul. Wojska Polskiego i ul. Sportowej (Turaszówka)
Informacje: tel. 692 220 111

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj