Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Puchar Polski "Celuj w Igrzyska" w biathlonie

Kamila Cichoń Kamila Cichoń Fot. archiwum

W Dusznikach Zdroju (17-19.01.2016) odbyła się druga edycja biathlonowego Pucharu Polski "Celuj w Igrzyska".

REKLAMA


W pierwszym dniu zawodnicy rywalizowali w sprincie. Po raz kolejny swoją klasę potwierdziła Kamila Cichoń (Górnik Iwonicz), która zwyciężyła w gronie juniorek.

W tej samej kategorii Julita Zając i Klaudia Cichoń zajęły odpowiednio 6 i 8 miejsce. Dziewczyny ścigały się na dystansie 7,5 km.

W juniorach młodszych tuż za podium uplasował się Michał Szwast, a Patryk Jakieła ukończył rywalizację na 8 pozycji. W tej kategorii chłopcy do pokonania mają taki sam dystans.

Dobre, piąte miejsce wywalczył młodzik, Dawid Stanisz. Wśród młodziczek młodszych i młodzików młodszych zarówno Małgorzata Pernal jak i Paweł Kania zostali sklasyfikowani na 7 miejscu.

W drugim dniu zawodnicy rywalizowali w biegach ze startu wspólnego (bieg masowy). W tej konkurencji rywalizacji odbywa się na dystansie 10 kilometrów. Kamila Cichoń tym razem stanęła na drugim stopniu podium, a jej siostra Klaudia dobiegła do mety na piątej pozycji.

W rywalizacji juniorów młodszych Patryk Jakieła zajął 8 miejsce. O jedno oczko awansowała Małgorzata Pernal, która zajęła 6 pozycję. Na 9 miejscu zostali sklasyfikowani Dawid Stanisz w młodzikach i Paweł Kania w młodzikach młodszych.

mj

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj