KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Biathloniści "Górnika" Iwonicz-Zdrój udanie zakończyli sezon

Biathloniści "Górnika" Iwonicz-Zdrój udanie zakończyli sezon Fot. archiwum

W Szklarskiej Porębie-Jakuszycach odbyły się finałowe zawody "Celuj w Igrzyska", które były zarazem Mistrzostwami Polski Młodzików i Młodzików Młodszych. Rozegrano również zaległe konkurencje mistrzostw kraju w kategoriach juniorskich.

REKLAMA


Wydarzenie odbyło się w dniach od 15-18 marca. W pierwszym dniu zmagań, w biegach indywidualnych wicemistrzem Polski młodzików został Dawid Stanisz, a Małgorzata Pernal zajęła 6 miejsce w młodziczkach młodszych. Pozostałe kategorie wiekowe rywalizowały w Pucharze Polski i zawodach "Celuj w Igrzyska", w których w grupie juniorek zwyciężyła Kamila Cichoń.


Sztafeta juniorek IKN Górnik. Od lewej: Julita Zając, Klaudia Cichoń, Kamila Cichoń oraz trener Mariusz Jakieła

Na najniższym stopniu podium w juniorach młodszych stanął Patryk Jakieła. W drugim dniu zawodów, w biegach sprinterskich najlepszy start w sezonie odnotowała Klaudia Cichoń, która zajęła drugie miejsce w juniorkach. Jej siostra, Kamila, została sklasyfikowana na 3 pozycji. W ostatnim dniu zostały rozegrano zaległe konkurencje Mistrzostw Polski.

Sztafeta juniorek IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój w składzie: Kamila Cichoń, Klaudia Cichoń i Julita Zając zdobyła srebro, a w biegu pościgowym juniorów młodszych brązowy medal otrzymał Patryk Jakieła.

W klasyfikacji generalnej "Celuj w Igrzyska" w juniorkach triumfowała Kamila Cichoń, a w punktacji klubowej IKN "Górnik" Iwonicz-Zdrój sklasyfikowano na 6 miejscu.

jak

  • autor: jak

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?