Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Karate: Krosno zdobywa siedem medali w Budapeszcie

Karate: Krosno zdobywa siedem medali w Budapeszcie Fot. archiwum

26 lutego w hali ERD ARENA w Budapeszcie odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Węgier - Hungarian Open Kyokushin Karate Championship. Krośnieński Klub Karate Kyokushin wrócił z zawodów z 7 medalami.

REKLAMAGospodarzem mistrzostw był IKO Kyokushinkaikan Hungary prowadzony przez shihana Karoly Halasz. Sportową rywalizację uświetnili swoją obecnością sensei Alejandro Navarro z Hiszpanii i sensei Ksenia Zashorina z Rosji.

W rywalizacji kumite udział wzięło ponad 200 zawodników z 7 państw: Anglia, Chorwacja, Hiszpania, Polska, Rosja, Słowacja i Węgry. Krośnieński Klub Karate Kyokushin reprezentowało ośmioro zawodników. Do kraju wrócili z siedmioma medalami: 4 złotymi  i 3 srebrnymi.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Oliwia Krupa, Maja Wajda, Emilia Gazda i Jakub Prajsnar. Drugie miejsca wywalczyli: Karina Korona, Karol Pikuła i Aleks Łączak.

- Sportowego szczęścia zabrakło Patrykowi Prajsnarowi. Wierzymy, że następnym razem i on zdobędzie medalowe miejsce - podsumowuje sensei Roman Woźniak.

12 marca w Przeworsku odbędą się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których ponownie wystartują zawodnicy z Krosna.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj