KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

1 kwietnia ruszają treningi BiegamBoLubię!

Miejsce wspólnych treningów amatorów biegania w Krośnie: Stadion MOSiR przy ul. Bursaki 41. Start: 1 kwietnia, sobota, godzina 9:30. Ruszają treningi w ramach akcji BiegamBoLubię! Nie wiesz, jak zabrać do biegania? A może chcesz wznieść się na jeszcze wyższy poziom pod okiem profesjonalnego trenera? To pewnie coś dla Ciebie!

REKLAMA


BiegamBoLubię rośnie w siłę z sezonu na sezon. W 2017 roku treningi będą prowadzone na 80 stadionach lekkoatletycznych całego kraju.

BiegamBoLubię to akcja skierowana zarówno do osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biegowym świecie, jak również do tych, którzy swój trening chcieliby urozmaicić lub zwyczajnie nauczyć się czegoś nowego o Królowej Sportu.

Punktualnie o godzinie 9:30 w soboty, od kwietnia do listopada, biegacze spotykają się na bieżniach lekkoatletycznych, aby 200 wykwalifikowanych szkoleniowców mogło ogarnąć wzrokiem wszystkich uczestników. Stadion to możliwość lepszej kontroli tempa, bez użycia specjalistycznych zegarków, to także szansa na ciekawe ćwiczenia oraz poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Każdy z cotygodniowych treningów to nowa lekcja. Głównym celem jest przede wszystkim edukacja sportowa.

- Uczestnicząc w akcji zyskacie dodatkową motywację do ćwiczeń. Coś, co sprawi, że wasza aktywność stanie się regularna - grupę treningową. Biegowa społeczność stanowi naprawdę wielką siłę. Wspólne treningi, zawody, wyjazdy to wspaniała przygoda i wartość dodana do akcji BBL. Oprócz tego możecie liczyć także na liczne konkursy z nagrodami, sprawdziany czy porady trenerskie. I to wszystko w zupełności za darmo. Bez ukrytych kosztów, ani gwiazdek. Zapłatą za treningi są po prostu wasze uśmiechnięte twarze po zajęciach! To dla nas największa satysfakcja - zapewniają organizatorzy.

Partnerem strategicznym akcji jest PKO Bank Polski.

W 2016 roku na treningach BiegamBoLubię pojawiło się ponad 33 tysiące biegaczy! W tym roku organizatorzy chcą pobić ten rekord.

Dlatego startują już 1 kwietnia o godzinie 9:30! Gdzie? Wystarczy wejść na stronę internetową biegambolubie.com.pl, znaleźć miejscowość i stadion w swojej okolicy i po prostu zjawić się na treningu. Miejsce spotkań w Krośnie to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Bursaki 41.

km/pd/red.

  • autor: km/pd/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?