Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

30 września "I Bieg Kowala" i marsz Nordic Walking. Trwają zapisy

Już za kilka dni rusza "I Bieg Kowala" oraz marsz Nordic Walking. Biegacze zmierzą się na dystansie 10 kilometrów. Marsz liczyć będzie pięciokilometrowy odcinek. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Kuźnia w Jedliczu. Trwają zapisy.

REKLAMABieg zostanie rozegrany na dystansie dziesięciokilometrowym po pętli pięciokilometrowej. Trasa jest w całości poprowadzona drogą asfaltową, nie ma ostrych nawrotów, zawodnicy skręcają cały czas w lewo. - Nie ma też dużego przewyższenia, jednym słowem trasa bardzo szybka, w sam raz na bicie rekordów - zapewniają organizatorzy.

Marsz zostanie poprowadzony tą samą 5-kilometrową pętlą.

W biegu może wziąć udział łącznie 100 osób, w marszu 50. Koszt wpisowego to jedyne 20 złotych. Uczestnicy, którzy ukończą bieg i marsz otrzymają pamiątkowy medal i kubki.

- "Bieg Kowala" to nie tylko wydarzenie sportowe. Od początku wyszliśmy z założenia, że równie ważny jest dla nas aspekt towarzyski i integracyjny. Po biegu na zawodników i ich rodziny czekać będzie ognisko oraz muzyka na żywo przygotowana przez jasielski zespół VIVA. Ten czas będzie doskonałą okazją na wymianę doświadczeń związanych z biegowym stylem życia - mówi Paweł Duda, pomysłodawca imprezy.

Zobacz także: facebook.com/BiegKowala

Zapisy do biegu na stronie: www.e-gepard.eu

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 14:00. Start biegu i marszu zaplanowano na 16:00.

Przed startem biegu zaplanowano paradę motocyklową, zorganizowaną przez Stowarzyszenie Sherwood Riders z Jedlicza. Gdy pogoda dopisze, o godzinie 15-stej odbędzie się występ Zespołu Cygańskiego ze Stropkova.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj